WiNdOwS PhOnEmUlAtOr[02032001 FaRkIyLa]

Sponsorlu Bağlantılar

EmReRoĞlU

Üye
    Konu Sahibi
WiNdOwS PhOnEmUlAtOr[02032001 FaRkIyLa]
Son zamanlarda Nokia Windows Phone 8 akıllı bir dizi (duyurdu ve ) Windows Phone 8 bir yeni taze bir görünüm hepsi var ve şimdi Xtron Phoneu kullanarak S60v5 cihaz üzerinde olduğunu yaşayabilirsiniz.

Özellikler

• Windows Phone 8 ve Windows 8 Stil StartScreen
  • Windows Phone 8 Tam Fayans Renkli
  • Swipe aşağı app çıkmak için
  • 3 simgeleri ile Windows Bottom bar
  • Zengin ayar
  • Siyah ve Beyaz arka plan
  • ve daha birçok
Desteklenen Cihazlar

Nokia 5800, Nokia 5230, Nokia 5233, Nokia 5235, Nokia X6, Nokia N8, Nokia C7,Nokia C6, Nokia E7, Nokia N97, Nokia N97 mini veTüm S60v5 ve Symbian ^ 3 cihazlar desteklenmektedir.
Renkli Fayans

Xtron Telefon emülatörü ile, farklı renklerde olan Cihazınızın görünümünü özelleştirebilirsiniz. Seçim için birçok renk vardır

Aşağıda, farklı renklerde Nokia 5230 üzerinde çalışan emülatör bazı fotoğraflar vardır.

İndirme & Kurulum

Kurulum çok basittir ve herhangi bir herhangi bir sorun olmadan yapabilirsiniz. Nokia Mağaza veya Sis dosyadan birini indirebilirsiniz. İndirdikten sonra sadece cihazınıza Sis dosyasını kopyalayın ve yükleyin.

Eğer eklentiden indirmek istiyorsanız üçüncü yoruma bakın ;)
rar şifresi:www.maxicep.com [LÜTFEN ELLE YAZIN]
NOT:Alıntıdır,ancak NOKİA 5800'da denenmiş ve sorun olmadığı görülüp dosyayı yeniden upload edilerek paylaşılmıştır
EMEĞE SAYGI!!![BEĞEN BUTONUNA BASMAK ZOR OLMAMALI]
Herkese iyi forumlar ;)
SERTİFİKA SORUNU YAŞAYANLAR:
http://www.maxicep.com/symbian-s60v...3-dakika-da-hacklemek-guncellendi-547695.html

• Beğen
Tepkiler: emreexxl, mertgfb, BLasTeaR ve 13 diğerleri

erkan5441

Üye
ELİNE SAĞLIK.. bence çok başarılı .. paylasım için teşekkürler :)

x-scarface

x-scarface

Üye
İndirme sorunu yaşayanlar eklentiden alabilirler.

• Beğen
Tepkiler: madmex01, Mertolozzi ve EmReRoĞlU
Bahaxi

Bahaxi

Üye
teşekkürler güzelmiş

edaduran

Üye
arkadaşlar benim nokia 5800 xpressmusic telefonum var.dün whatsapp la ilgili şu problemi yaşadım.whatsappdaki bir arkadaşım hariç hepsine mesaj atabiliyorum.sadece bir arkadaşıma mesaj atamıyorum.bende whatsapp ı silip tekrar yükledim fakat yine değişmedi.hala aynı şekilde tüm arkadaşlarıma mesaj yazabiliyorum tek birine yazamıyorum.sorunu nasıl çözebilirim. bana yardımcı olur musunuz?teşekkürler şimdiden

EmReRoĞlU

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benim nokia 5800 xpressmusic telefonum var.dün whatsapp la ilgili şu problemi yaşadım.whatsappdaki bir arkadaşım hariç hepsine mesaj atabiliyorum.sadece bir arkadaşıma mesaj atamıyorum.bende whatsapp ı silip tekrar yükledim fakat yine değişmedi.hala aynı şekilde tüm arkadaşlarıma mesaj yazabiliyorum tek birine yazamıyorum.sorunu nasıl çözebilirim. bana yardımcı olur musunuz?teşekkürler şimdiden
Arkadaşım birincisi bu sorunlarını bir daha bu konu başlığı altına yazma[ÖM atabilirsin.]İkinci olarak cevaba gelceksek de o arkadaşın seni engellemiş olabilir yani başka bişey olamaz

manyaq28

manyaq28

Üye
cfw var ama deneyelm bakalm. :)

thecentilmen

thecentilmen

Üye
başarılı bir paylaşım. Teşekkürler

CYBERstix

CYBERstix

Üye
bu bir tema mı? yoksa telefonu her açtığımızda başlatmamız gereken bir uygulama mı? teşekürler

EmReRoĞlU

Üye
    Konu Sahibi

zzzer

Üye
Teşekkürler..

Emip

Emip

Üye
güzel görünüyor :)

mad007

Üye