İpucu Windows Phone'dan iOS'a Rehber Aktarımı?

Sponsorlu Bağlantılar

eneesparlak

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone'dan iOS'a Rehber Aktarımı?
Arkadaşlar Windos Phone telefondan Ios a numaraları nasıl aktarabiliriz bir yolu var mıdır bunun ?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
ios hiç kullanmadım bilmiyorum şöyle bir şey sorayım o sistemde belirli bir hesap açman gerekiyormu hotmaildir gmaildir falan böyle bir şey varsa rehberi direk bu kısıma aktarıyorsa yani buluta aktarıyorsa, wp deki ms hesabınızın kişileri hepsini yedeğini alıp diğer sisteme aktarmanız lazım bunun başka çözümü yok ios ta blutoothe olmadığı için yapamazsıınız ancak belki mesaj olarak veya meil ile aktarırsanızda hepsini teker teker kayıt etmeniz gerekiyor

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Eğer Gmail adresiniz varsa aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz.

Ancak öncelikle kişilerinizi hotmail/outlook adresinizden CSV dosyası olarak dışarı aktarmanız yani bilgisayarınıza kaydetmeniz gerekiyor.

Öncelikli adım:

Hotmail/outlook adresinize girin.
Sol üst köşedeki simgeye tıklayıp Kişiler bölümüne geçin.
Kişiler bölümüne geçtiğinizde üst tarafta "Yönet" butonunu göreceksiniz.
Yönet'e bastıktan sonra "Outlook ve diğer hizmetler için dışarı aktar" deyin.
Böylece tüm kişilerinizi CSV dosyası olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Gelelim Gmail aracılığıyla iPhone'a aktarmaya:

Adım1
Gmail hesabınıza girin ve sol üstteki Gmail yazısına tıkladığınızda açılacak olan menüden Rehber'i seçin.
Rehberi seçtikten sonra hemen aynı hizada, biraz sağda göreceğiniz "Daha fazla" butonuna tıklayın ve "İçe aktar"ı seçin.

Adım 2**
Dosya Seç kısmından bilgisayarınıza kaydettiğiniz CSV dosyasını seçin ve İçe Aktar butonuna basın. Rehber Gmail'e aktarılana dek bekleyin.

Adım 3
iPhone'u USB kablosuyla bilgisayara bağlayın. Cihazlar (Aygıtlar) listesinden iPhone adını seçin. Ekranın üst tarafındaki "Bilgi"ye tıklayın.

Adım 4
"Rehberi eşitle" kutusunu işaretleyin. "Google Rehber"e tıklayın. Gmail kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra "Uygula" butonuna basın. Rehber iPhone ile eşitlenmeye başlayacaktır.

**Not: Adım 2'yi yaptığınız anda artık WP'deki rehberiniz Android cihazlarla da eşitlenmeye hazır hale gelmiştir. (Çünkü kayıtları gmail hesabınıza aktarmış oldunuz)

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
iPhone de Ayarlar->Mail,Kişiler,Takvim e girip hesap ekle ile bağlanıp kişilerini alabilirsin

eneesparlak

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar

Üst Alt