Haber Windows Phone İçin WhatsApp Gelişmeleri (Son Güncelleme: 27/10/2017)

Sponsorlu Bağlantılar

Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
whatsapp eskisi gibi kişiler sekmesini geri getirmeyecek sanırım :sinir

serinaga

serinaga

Üye
whatsapp eskisi gibi kişiler sekmesini geri getirmeyecek sanırım :sinir
Arama merceğine tıkladığınızda, seçenekler geliyor, orada kişiler var, ancak hepsi görünmüyor, harf yada isim girdiğinizde yinede kişileriniz görünüyor ...

• Beğen
Tepkiler: Murat.Demir
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Arama merceğine tıkladığınızda, seçenekler geliyor, orada kişiler var, ancak hepsi görünmüyor, harf yada isim girdiğinizde yinede kişileriniz görünüyor ...
+ yani yeni sohbete dokunulduğunda tüm kişiler geliyor.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2.17.114 sürümüne güncellendi.

• Beğen
Tepkiler: ceza87
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
WhatsApp'a entegre video oynatıcı gelmiş hiç söylemiyonuz :)
farkettiğim diğer ufak yenilikler;
kişi sohbetinde profil resmine tıklandığında eğer aktif varsa durum güncellemelerini gösteriyor, yoksa profil bilgilerini gösteriyor.
aynı şekilde eğer görülmemiş bir durum güncellemesi mevcutsa profil resminin çevresi tema renginde halkayla çevrelenmiş oluyor sohbet ekranında da.
durum güncellemesine yorum yapmak istediğimizde artık kişi sohbet penceresi açılmadan direkt durum içerisinden mesaj gönderiyor ve kaldığın yerden devam edebiliyorsun.

• Beğen
Tepkiler: serinaga, Krnl386 ve suyunsesi
og1907

og1907

Üye
WhatsApp güncelleme aldı.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, serinaga, ceza87 ve 1 kişi daha
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar whatsapp beta kullanıyorum. PC deki whatsapp web uygulaması da kurulu. Eşleştirdiğimden belli bir süre sonra düşüyor. Denk gelen oldu mu?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2.17.152 sürümüne güncellendi.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve serinaga
Krnl386

Krnl386

Üye
göze çarpan bi yenilik var mı?
* Emojiler kısmı biraz değişmiş toparlanmış,
* Ayarlar kısmında tüm sohbetleri temizle ve tüm mesajları sil seçenekleri gelmiş,
* Okunmamış mesajlar için sağ tarafta aşağı çekme ikonu gelmiş.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Esendağlı ve ponçikEnişte
Krnl386

Krnl386

Üye
WhatsApp güncellendi ... (15-16/06/2017)

• Beğen
Tepkiler: Sensation, ponçikEnişte ve serinaga
dücane

dücane

Üye
Favori 3 sohbeti sohbetlerin en basina ekleye biliyorsun. Bu arada @Sensation basligi degistir bir zahmet :)

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Sensation
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Favori 3 sohbeti sohbetlerin en basina ekleye biliyorsun. Bu arada @Sensation basligi degistir bir zahmet :)
tahmin ettiğim özellik gelmiş yani, iyi :) peki başka bi iyilik?
edit: iyilik ne ya?! "yenilik" :gul:

emreli01

emreli01

Üye
Arkadaşlar ne zaman mesaj gönderdikten sonra 5 dakka içinde gönderdiğin mesajı silme özelliği gelecegini okumuştum ne zaman gelecek bilgisi olan var mı ?

▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ☪ [_Σ_M_R_Σ_] ☪ █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Whatsapp betanın sürümü daha geride kaldı. Beta süreci tamamlandı mı acaba?
Whatsapp beta 2.17.200.0
Whatsapp 2.17.208.0

dücane

dücane

Üye
Arkadaşlar ne zaman mesaj gönderdikten sonra 5 dakka içinde gönderdiğin mesajı silme özelliği gelecegini okumuştum ne zaman gelecek bilgisi olan var mı ?

Senin bildigin gibi öyle anlamda bir özellik yok. Hani mesaji gönderirsin, karsindakinin mobil verisi acik olmaz, telefonu cekmez vs, yolladigin mesaj tek onay isaretinde kalir, yani mesajin whatsapp serverlere düsmez, o zaman o mesajini geri silebilirsin. Ondan baska mesaji geri silme özelligi olmayacak

Krnl386

Krnl386

Üye
Beta surume bildiğim kadarı ile çok yakında büyük bir güncelleme gelecek. Yabancı kaynaklarda görmüştüm, biraz tasarım değişikliğine gidiyorlar...

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve ponçikEnişte
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Beta surume bildiğim kadarı ile çok yakında büyük bir güncelleme gelecek. Yabancı kaynaklarda görmüştüm, biraz tasarım değişikliğine gidiyorlar...
bak bu güzel bi haber. umarım tasarım değiştiricez diye uygulamanın da içine etmezler...

emreli01

emreli01

Üye
Senin bildigin gibi öyle anlamda bir özellik yok. Hani mesaji gönderirsin, karsindakinin mobil verisi acik olmaz, telefonu cekmez vs, yolladigin mesaj tek onay isaretinde kalir, yani mesajin whatsapp serverlere düsmez, o zaman o mesajini geri silebilirsin. Ondan baska mesaji geri silme özelligi olmayacak
Okudum fakat hatta resim olarak bile göstermişler şuan test aşamasındaymiş skypede var bu özellik bende WhatsApp a da gelse çok çok güzel olur Yanlışlıkla yollanan msjlari geri silme şansımiz olması lazım

Üst Alt