Haber Windows Phone İçin WhatsApp Gelişmeleri (Son Güncelleme: 27/10/2017)

Sponsorlu Bağlantılar

brk-rtrk

Üye
Gündüz olmayan alt bar şimdi baktığımda çıkmış gif arama yapabiliyorum. hiç bişey de yapmadım halbuki birden geldi kendi kendine

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye

skynet

Üye
Bizimki trafiğe takıldı herhalde

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
L 830 Windows Phone 8.1 de de GIF butonu ve destegi görünüyor.

serinaga

serinaga

Üye
Galiba bu gif özelliği sadece 8.1'deki cihazlarda aktif oldu, var mı Win 10'da çalıştırabilen acaba ?

skynet

Üye
İki aşamalı güvenlik seçeneğide gelmiş sanırım dün yoktu

Krnl386

Krnl386

Üye
Kararlı yapı, bugün telefonu açtığımda GIF desteği gelmiş olduğunu gördüm. Ayrıca uygulama bayağı hızlanmış, bildirimler de yağ gibi akıyor. Helal sana WhatsApp

rainman3545

rainman3545

Üye
Lumia 950 kararlı yapı kullanıyorum. Gif desteğini bugün gördüm ben de.

serinaga

serinaga

Üye
Hayret, hem kararlı yapı var hem de insider son yapı, her ikisinde de yok bu gif olayı. WhatsApp sevdiği kullanıcılara mı veriyor ki bu özelliği :allalla:

skynet

Üye
Alt bar bir 1-2 saniye boş kalıp sonra o bölgede emoji ile doluyor

Son düzenleme:
Krnl386

Krnl386

Üye
WhatsApp 'a atmış olduğum mailden sonra gelen cevap, uygulamayı güncelledikten sonra bahsettiğiniz özelliğin aktif olması bir kaç günü bulabilir ... yönündeydi. Ki ben de o şekilde oldu arkadaşlar ...

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Bildirimler gelmez oldu

skynet

Üye
Bildirimlerde sıkıntı yok ama hala gelmedi gif özelliği

habib_723

habib_723

Üye

Bendeki sürüm bu ve gif özelliği mevcut

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bildirimlerde sıkıntı yok ama hala gelmedi gif özelliği
Hocam gif özelliğini yanlış yerlerde arıyor olabilir misiniz?
Gif düğmesini görebilmek için yazışma esnasında sağdaki mikrofon kayıt düğmesinin yanındaki gülücük simgesini tıklayın. İfadeler penceresi açılınca en alt barda 3 düğme var işte orada. Gülücük - Gif ve Silme düğmelerini göreceksin.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
whatsapp 2.17.70 sürümüne güncellendi. bir yenilik geldiğini sanmıyorum detaylı bakmadım henüz ama gif özelliği görünmeyen arkadaşlar güncellemeden sonra tekrar bi bakabilirler mi belki de o sorunu çözmüşlerdir :)

skynet

Üye
whatsapp 2.17.70 sürümüne güncellendi. bir yenilik geldiğini sanmıyorum detaylı bakmadım henüz ama gif özelliği görünmeyen arkadaşlar güncellemeden sonra tekrar bi bakabilirler mi belki de o sorunu çözmüşlerdir :)
Şimdi kurup baktım hala aynı gif seçeneği yok ama beta sürümünde var :)

Üst Alt