Windows Phone için Lumia 920' ye oy verelim :)

 • 22 Mart 2013
 • 602 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Merhaba arkadaşlar,

  Başka bir forumdan gördüğüm lig usulü bir oylamayı -görmeyenler için- sizlere aktarmak istiyorum. Sitede 2013 yılının cep telefonu seçiliyor. Benzer kulvarlardaki 2 telefon oylanarak bir üst tura çıkıyor. Windows kategorisinden Lumia 920 ve HTC 8X vardı fakat HTC' nin rakibi Google Nexus 4 olduğu için turu geçemedi :)

  Lumia 920' nin rakibi ise Lenovo İdeaPhone K900' dü ve sitedeki gördüğüm en yüksek oyu alarak L920 rakibini adeta ezdi geçti :)
  Dolayısıyla Windows Phone camiasını temsil eden bir tek Lumia 920 kaldı. Gruptaki diğer rakibi ise ne yazık ki Samsung Galaxy S4. Yorumlardan okuduğum kadarıyla oylamanın galibi S4 ve L920 oylamasını kazanan telefon olacak.

  Bugün Samsung Galaxy S4 ve Rakibi Motorola RAZR DROID Maxx HD oylanıyor. Muhtemelen S4 galip gelecek. O yüzden yakından takip ediyorum (hatta laf aramızda Motorola' ya oy verdim :) ).

  Windows Phone sisteminin tanıtılması ve adını daha fazla duyurabilmesi adına faydalı olacağını düşündüğüm için sizin de katılmanızı tavsiye ederim. Dedeye sahip çıkalım :sarıl:


  Oylama ana sayfası : http://www.laptopmag.com/smartphonemadness.aspx  S4 Ve RAZR DROID oylaması : Smartphone Madness Game 8: Samsung Galaxy S4 vs. Droid RAZR Maxx HD
   


  Yazan: karaelci
 2. Bu yarışma sonuçlanmadı mı ya :)
   
 3. s4 ile motorolo kapısıyor motoroloya veryor yok boyle funluk :P
  bu arada s4 de donanım wpli telefonlarda olucak bir daha telefon almassın
   
 4. beyler motorolaya oy verinde samsung ezik kalsın
   
 5. Bu nasıl bir düşünce tarzıdır ya hangisi iyiyse ona verilmesi gerekir. Kusura bakma ama sizin gibi fanlar zarar veriyor bu gidişata
   
 6. kusura bakmayın ama bu saçmalık Lumia 920 ve s4 karşılaşırsa o zaman veririm ama şimdi olmaz...
   
 7. Bence kenara çekilin ve sadece izleyin :D

  - - - Eklendi - - -

  Bu arada oylama bitmiş. Galaxy S4 ve Lumia 920 çeyrek finalde kapışacak.
   
 8. nokia yı ne kadar sevsem de lumia 920 s4 karşısında pek şansı yok bence
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/02/2019 - 05:56