Öneri Windows Phone Destek Uygulaması [Kodlanıyor] (Son Güncelleme 09.10.14)

Sponsorlu Bağlantılar

canumy

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone Destek Uygulaması [Kodlanıyor] (Son Güncelleme 09.10.14)
Merhaba sayın Maxicep forum üyeleri,
Biliyorsunuz Windows Phone daha yeni gelişen bir işletim sistemi olduğu için herkes çok ayrıntılı anlıyor diye bir şey yok. Bende onun için böyle bir program kodlamaya karar verdim. Programın adını "Windows Phone Destek" olarak belirledim. Programın amacına gelirsek şuanlık bilgisayarda Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda kullanılacak. Programın içinden Windows Phone en güncel sürümünü görebileceksiniz, yardım sayfalarına ulaşabileceksiniz ve sormak istediğiniz şeyleri destek birimine iletebileceksiniz. Sizinde önerileriniz varsa lütfen bildirmekten çekinmeyin.
Güncelleme 1 (5.10.14 02:34)
Açılış Ekranı Tasarlandı. (Splash Screen)

Güncelleme 2 (6.10.14 16:43)
Marka seçim Ekranı eklendi.

Güncelleme 3 (7.10.2014 02:38)
Lumia Serisi Seçim Ekranı eklendi.

Güncelleme 4 (9.10.2014 16:34)
Yazılarda köklü değişikliğe gidildi. Bazı ekran kayması sorunları giderildi.

Güncelleme 5 (9.10.14 17:44)
Yazı tipinde köklü değişiklik yapıldı. Ekran kayma problemi düzeltildi. Telefon adında bulunan hata çözüldü.

Güncelleme 5 (9.10.14 22:34)
HTC serileri seçim ekranı oluşturuldu. Butonlar logo şeklinde sunuldu. Yazı tipinde değişiklik aynı ekran içinde geçerli hale getirildi.

Uygulamanın son hali şimdilik böyle fikirlere,eleştirilere,önerilere her zaman açığım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: RetaXter, çaminci, skynet ve 1 kişi daha

emz

emz

Üye
:tşk:

canumy

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: skynet ve Aybin.Kilic
The Pierre

The Pierre

Üye
İndiririm :D

ErenMSC

Üye
Tam olarak ne işe yarıyor :)

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Tebrikler , teşekkürler

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Uygulama istenilen destek/soruya göre bizim forumun ilgili konusuna yönlendirse yeter :kıskıs:

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Şakayla karışık indirme linki nerede? Bizim gibi üşengeç insanlar için lazım oluyor:ehe

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
serinaga

serinaga

Üye
Sanırım daha kodlama aşamasında, merakla bekliyoruz, kolay gelsin ...

canumy

Üye
    Konu Sahibi
Tam olarak ne işe yarıyor :)
Windows Phone işletim sistemine sahip kullanıcılar için bir nevi el ayak olacak bir uygulama. A'dan Z'ye her türlü desteği gün geçtikçe gelişecek olan veri haznesiyle sağlayacak.

Tebrikler , teşekkürler
Ben teşekkür ederim :)

Uygulama istenilen destek/soruya göre bizim forumun ilgili konusuna yönlendirse yeter :kıskıs:
Aslında iyi bir fikir fakat bir soruyu sorarken nereden baksan harf başına farklı kombinasyonlar var bu neredeyse imkansız gibi bir şey lakin en çok sorulan sorular bir başlık altında toplanır üyeler veya kullanıcılar oradan seçebilir.

Şakayla karışık indirme linki nerede? Bizim gibi üşengeç insanlar için lazım oluyor:ehe
Şuan uygulama kodlanıyor gerekli linki koyacağım :)
Sanırım daha kodlama aşamasında, merakla bekliyoruz, kolay gelsin ...
Evet dediğiniz gibi kodlama sürecinde. Teşekkür ediyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

canumy

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar belki bilenleriniz vardır. Windows Phone için tamamen Türkçe destek uygulaması kodluyorum. Fakat grafiksel alanda yetersiz kaldığım durumlar oluyor. Günde 1 saatini bu işe ayırabilecek ve grafikten anlayan arkadaşlar varsa iletişime geçebilirler.
Uygulama haber sayfası : Öneri - Windows Phone Destek Uygulaması (Önerileriniz) - MaxiCep

bayon

Üye
Benden bi tavsiye görseli bu kadar cafcaflı yapma. Sadelik bu tür programlara ciddiyet katar ve official bi hava verir.

canumy

Üye
    Konu Sahibi
Benden bi tavsiye görseli bu kadar cafcaflı yapma. Sadelik bu tür programlara ciddiyet katar ve official bi hava verir.
Eleştiriniz için teşekkürlerimi iletiyorum fakat sadelik aslında istedigim birşey ama tam olarak neresinden bahsettiğinizi anlayamadim.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
  • Beğen
Tepkiler: baysal.onur ve skynet
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Aslında yazı tipini değiştirmek beni çok sıkıntıya sokmaz ama kendi orijinal uygulamasında bile yazi tipi siradan degil fakat oylama sunabilirim

Oylama sunarsan kesinlikle standart yazı tipleri seçilir

ErenMSC

Üye
Tahoma da iyi :)