Haber Windows Phone 8.1 Hata Düzeltme Güncellemesi 24 Nisanda

Sponsorlu Bağlantılar

capkino06

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone 8.1 Hata Düzeltme Güncellemesi 24 Nisanda
Windows Phone Central sitesinin yaptığı habere göre 24 Nisanda hata düzeltme içeren bir güncelleme geleceği söyleniyor.

Güncelleme sırasında meydana gelen hatalardan biri olan 80188309 ve bir kaç hata gidermesi olacak.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Rainesto, saynesim ve SamilGoktas

Bay H

Bay H

Üye
Ön izlemeyi yükleyemeyen ve "80188309" hata kodunu alan kullanıcılar için gelecek olan bir hata giderme güncellemesi

• Beğen
Tepkiler: capkino06
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
e biz yukledik bize gelmez o zaman

skynet

Üye
Aynen yükleyenlere gelecek mi ?

capkino06

Üye
    Konu Sahibi
Benim anladığım kadarıyla 8.1 yüklü cihazlarada hata gidermeleri için verilecek batarya iyileştirmeleri ve hata gidermeleri.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
marslin

marslin

Üye
Benim anladığım kadarıyla 8.1 yüklü cihazlarada hata gidermeleri için verilecek batarya iyileştirmeleri ve hata gidermeleri.
inşallah senin dediğin gibi batarya iyileştirmesi olur yoksa ben bu telefonun şarjı için yanımda ekstradan 2 tane daha batarya almam gerekicek :D

Rainesto

Rainesto

Üye
şu bataryayı halletseler 620 hiç dayanmıyor zaten bataryası çok yetersiz bi telefon 920 nin şimdiki batarya performansı 620 nin 8.0li hali gibi su gibi gidiyor batarya

• Beğen
Tepkiler: Heimdalll
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
şu bataryayı halletseler 620 hiç dayanmıyor zaten bataryası çok yetersiz bi telefon 920 nin şimdiki batarya performansı 620 nin 8.0li hali gibi su gibi gidiyor batarya

Benim 625'de kafayı Yedi Oyun Agırsa Şarj Az Gidiyor. Agır deyilse Su.

• Beğen
Tepkiler: mzcoools
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
24 Nisan'ı bekleyin ;)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Büyük sorunlardan biri batarya, muhtemelen o düzelir gibime geliyor.

Neleri düzeltecek başka haber yok mu?

Yönetici tarafından düzenlendi:
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Ne Güncellemesi bu ?

Yönetici tarafından düzenlendi:
Dejavuex

Dejavuex

Üye
Büyük sorunlardan biri bu muhtemelen o düzelir gibime geliyor ama kim uydurdu bilmiyorum

Neleri düzeltecek başka haber yok mu?

duzelme yokki bi hata kodu alan var 8.1 i yükleyemeyenler için onun düzeltmesi

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
@papakudioflu
mevzuya bi açıklık getirir misin abi?

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
serinaga

serinaga

Üye
Az kaldı, bekleyip görelim bakalım ...

dakamon

dakamon

Üye
Arkadaşlar benim bildiğim şu.
Bazı prewiev li kullanıcılar 8.1 i yüklemeye çalışırken ilk güncelleme vardı ya, onu yaptıktan sonra asıl güncellemeyi indirmede hata veriyormuş. Sadece bunu düzeltecekler diye biliyorum. Yani bi hata düzeltmesi yada optimizasyon yapılmayacak sanırım. Çünkü hali hazırda bizim bu aldığımız güncellemeyi nokia htc samsung da aldı ve şu optimizasyonunu yapıyor. MS nin sürüm numarasını değiştirmesi demek bu üreticilerin tekrar optimizasyon yapması demek olur diye düşünüyorum. Bu da güncellemenin gecikmesine neden olabilir belki. En azından CYan güncellemesini geciktirir. Biz bu güncellemeyle CYAN a kadar gideriz. MS apple gibi bir beta süreci yapmıyor yapsa haftada bir güncelleme verirdi. Birde şöyle bir şey var şimdi MS geri bildirimlere önem vermeye başladı ya son günlerde buda insanın aklına şunu getiriyor nihai sürüme kadar acaba sürüm numarası değişirmi yeni güncellemeler gelirmi asıl sürüme kadar? Bizim ağır toplardan konuya sağlam bir açıklama bekliyoruz @papakudioflu @bulutsuzgece

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bazı prewiev li kullanıcılar 8.1 i yüklemeye çalışırken ilk güncelleme vardı ya, onu yaptıktan sonra asıl güncellemeyi indirmede hata veriyormuş. Sadece bunu düzeltecekler diye biliyorum. Yani bi hata düzeltmesi yada optimizasyon yapılmayacak sanırım. Çünkü hali hazırda bizim bu aldığımız güncellemeyi nokia htc samsung da aldı ve şu optimizasyonunu yapıyor. MS nin sürüm numarasını değiştirmesi demek bu üreticilerin tekrar optimizasyon yapması demek olur diye düşünüyorum. Bu da güncellemenin gecikmesine neden olabilir belki. En azından CYan güncellemesini geciktirir. Biz bu güncellemeyle CYAN a kadar gideriz. MS apple gibi bir beta süreci yapmıyor yapsa haftada bir güncelleme verirdi. Birde şöyle bir şey var şimdi MS geri bildirimlere önem vermeye başladı ya son günlerde buda insanın aklına şunu getiriyor nihai sürüme kadar acaba sürüm numarası değişirmi yeni güncellemeler gelirmi asıl sürüme kadar? Bizim ağır toplardan konuya sağlam bir açıklama bekliyoruz @papakudioflu @bulutsuzgece

Atar damarlar olarak salladık salladık toplar damarları bekliyoruz. :D:P

MaxiCep dumanla gönderildi.

capkino06

Üye
    Konu Sahibi
batarya düzeltmesi diye kim salladı ?

Hocam önce üslubuna dikkat et kimsenin bir şey salladığı yok. Varsa net kesin bir bilgin söyle herkes bilsin. Arkadaşlar sordu ben dedim batarya iyileştirmesi ve hata gidermesi olabilir diye anlayabildiğim kadarıyla anlatmaya çalıştım.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

capkino06

Üye
    Konu Sahibi

Sürüm numarası değişirse üreticilerde kopyala yapıştır yoluyla düzeltme yaptıkları yerleri kodları aynen aktarıp kaldıkları yerden devam edebilirler diye düşünüyorum ben. Sonuçta adamlar düzeltme yaptıkları yerleri söyler Nokia felanda o satırları gözden geçirir sonuçta defalarca test-kontrol aşamasından geçiyordur bu yazılımlar.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Üst Alt