Windows pencere ve görev çubuğundaki simgeleri gizlemek(yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

rockagk

rockagk

Üye
    Konu Sahibi
Windows pencere ve görev çubuğundaki simgeleri gizlemek(yardım)
merhaba arkadaşlar. knight online oynuyorum pazara bırakıyorum bazen, gelen geçen ellemesin diye oyunu gizleme ihtiyacı duyuyorum hem görev çubuğundaki simgesi kaybolacak hem de pencere :D yani benim iznim olmadan kimse elleyemiyecek program çalışacak, görev yöneticisinde işlemde görünecek ama program vb. kullanarak ben ulaşabileceğim. Kısacası bu fonsiyonlara sahip bir program var mı? varssa tavsiyede bulunabilirmisiniz? şimdidenteşekkürler :D iyi forumlar...

Dereck

Dereck

Üye
Google'da ufak bir aramayla çok rahat bulabilirdiniz böyle birşeyi.. Bu tarz onlarca uygulama mevcut bir tanesinin linkini veriyorum...

Ücretsiz sürümdür..

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Google'da ufak bir aramayla çok rahat bulabilirdiniz böyle birşeyi.. Bu tarz onlarca uygulama mevcut bir tanesinin linkini veriyorum...

Ücretsiz sürümdür..

allah razı olsun çok işime yarayacak google a yazacağım anahtar kelimeyi bulamamıştım

Dereck

Dereck

Üye
Özelliklerini tam bilmiyorum ama hem görev çubuğundan hem sistem tepsisinden heryerden gizleyip sadece belirlediğiniz özel klavye tuşlarıyla görünür kılan programlarda var genelde taskbar , tray , hider terimleriyle geçer biraz araştırmayla istediğiniz gibi birşey bulabilirsiniz, bir ara işyerinde bende çok kullanıyordum bu programları :)

ecel54

ecel54

Üye
masaüstü çoğaltma uygulamalarıyla da yapabilirsiniz

rockagk

rockagk

Üye
    Konu Sahibi

Ücretsiz sürümdür..

usta taskbar hide kurdum gizliyom tam istediğim gibi güzel de geri açamadım bi türlü :D

Kayahan14

Kayahan14

Üye
usta taskbar hide kurdum gizliyom tam istediğim gibi güzel de geri açamadım bi türlü :D

Sağ altta simgesi var tıkla ona uygulamalara tick at menü/show windows olması lazımdı

Üst Alt