Windows Media Player 11 Orjinal Versiyonuyla Karşınızda

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler

ghothosh28

Üye
video oynatırmı veya şoyle soylim benim telefonda mp4 video acılmıyo bazıları acılıyor bazıları acılmıyo kafayı yemek üzereyim mp4 yapmayıncada tam ekran olmuyor kücücük oluyo bana yardım edin

samsung genoa c3510 yani

burak9400

burak9400

Üye
güzel olacak :D

halil96

halil96

Üye
    Konu Sahibi
video oynatırmı veya şoyle soylim benim telefonda mp4 video acılmıyo bazıları acılıyor bazıları acılmıyo kafayı yemek üzereyim mp4 yapmayıncada tam ekran olmuyor kücücük oluyo bana yardım edin

samsung genoa c3510 yani
Denemedim, Bilmiyorum Kardeşim:oke:

emre-4444

emre-4444

Üye
eline sağlık...

kemaltut

kemaltut

Üye
tesekkürederim fakat deneme yapamadım ınsallah problem cıkmaz
bu arada total vıdeo converter'den vıdeo formatlıyorum beceremedım bilgisi olan paylasabılırmı nasıl ve hangı formatta donusturucem cıhazım s 5603 preston tekrar tesekkurederım. media player ıcın saygılar

vural94

vural94

Üye
teşşekürler

melankolra

Üye
teşekkürler
:oke:

ultraslan0606

Üye
Samsung genoa C 3510 kullanan arkadaş

Telefona ben film bile attım sorunsuz gösteriyor yatay ekranda

Samsung New Pc Studio diye bir program var bu programla telefonunu yönetebilirsin bilgisayardan.

Bluetooth yardımı ile bağlayabilirsin telefonunu bilgisayara.Bu program yardımıyla videonu dönüştürürsün uygun formata o kendi ayarlıyor zaten telefonu tanıyınca dönüştürdükten sonra sana telefona göndermek kalıyor o videoyu.

Samsung New Pc Studio nun Linki

Hadi kolay gelsin.

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
Teşekkürler :)

suat_511

Üye
sağol

Hacker_0732

Üye
Bu kd playerin bir tür skini sadece.

futbol123

futbol123

Üye
sağol halil

okan_okay

okan_okay

Üye
tsk super olmus :oke:

Yan Etki *

Üye
.jar uzantılı dosya :S Neyle açacam hata verior :S . . .

v0da

Üye
arkadaşlar NOKİA 3600 slide telefonum war ama bazı vıdeoları oynatmıo 3gp olunca oynatıo ozmaan da bısey anlasılmıo ızledıgım vıdeodan bana formatı ne olursa olsun butun vıdeo ları acıcak bı prog. lazım warsa öle bıldıgınız yardımcı olursanız sevınırım ???????????????????????

Üst Alt