Windows İmaj Dosyası

• 21 Temmuz 2014
  • 441 Okunma
  • 5 Cevap

1. Herkese merhabalar. Arkadaşlar ben Windows 8 in imaj dosyasını almak istiyorum ancak sadece işletim sisteminin iso dosyası olacak yani bilgisayara ait donanımların falan driverleri olmadan saf işletim sistemi halinde. Farklı bilgisayarlara yükleme yapacağımdan dolayı bu şekilde istiyorum. Acronis True image ile iso alınıyor ancak bahsettiğim şekilde mümkün müdür?

Yazan: drivenn
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Aslında amacım şu: birkaç tane bilgisayar var ver bunlara format attığımda güncellemeleri yeni baştan yüklemek çok zaman alıyor. Bu nedenle pc üzerinden güncel bir işletim sisteminin iso dosyasını alıp onu usbden format atmak için kullanmak

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. acronis ile alınan yedeği kurabilirsin ama bilgisayarlar aynı ise eğer değil ise zaman kaybetmeden Win 8 dvd si ile formatla kur :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Bilgisayarlar farklı olduğu için böyle bir yöntem arıyorum yoksa yedeği alır hepsine kurardım. Bazen internette denk geliyor win 8.1 tüm güncellemeler yüklenmiş iso dosyası şeklinde o tarz bişey yapmak istiyorum :-)

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. farklı bilgisayarların driverları farklı olur, yani bunun için araştırmaya da gerek yok sanırım..

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Haklısın :-)

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
16/10/2018 - 08:27