Windows Black Tema


Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar Merhaba Maxicep Ailesi Sizlere Windows'un Desteklediği Siyah Temayı Göstericem Bu Temanın Mantığı Yüksek Karşlık Modunu Üstene Modladım Bana Göre Güzel Bir Tema Çıktı Size Göre Nasıl Olmuş Söylemi Unutmayın İçinde 10 Tane Siyah Duvar Kağdı Var

İŞTE RESİMLERİ

İNDİRME LİNKİ
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: rear2011 ve Eren Değerli
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Klasik olsa da güzel yapmışsın emeğe saygı :oke:
 
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve Karacaahmet1993
Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
    Konu Sahibi
klasik keşke Windows getirse ama 7 bırkatı yoksa bende çok istedim 8 ve 10 klasik tema olsını
 
rear2011

rear2011

Üye
Paylaşım için teşekküre deriz.
Ekran, tema, proğram, uygulama dünyasında siyah zemin veya tema sağlık eşittir, tassurruftur.
 
  • Beğen
Tepkiler: Orhan Bütün
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt