Windows 8 Theme For CFW Edited by sülümandönmez

Sponsorlu Bağlantılar

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
benim kullandığım programlara uygundu. Bir kaç eksik vardı onları hallettim.

- - - Eklendi - - -

:rica:

• Beğen
Tepkiler: hikmet366

uFa*

uFa*

Üye
birde windows 8 müziğini açdıkmı bu temadan iyisi olmaz :alkis

• Beğen
Tepkiler: Süleyman
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Tema gayet güzel. Ellerine sağlık. Birde şebeke ve batarya simgelerine el atarsan harika olacak.

- - - Eklendi - - -

Bu arada müzikte benden olsun :)

http://mp3tube.mobi/lenka-everything-at-once.html

• Beğen
Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Tema gayet güzel. Ellerine sağlık. Birde şebeke ve batarya simgelerine el atarsan harika olacak.

- - - Eklendi - - -

Bu arada müzikte benden olsun :)

http://mp3tube.mobi/lenka-everything-at-once.html

söyle kardeş nasıl bi çubuk istersin onuda halledelim :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
saatte renkli olaydı iyidi :bleh:

• Beğen
aeslan

aeslan

Üye
Arkadaşım, sen Windows Phone 7 benzeri bir cfw gördün mü ya da yapabilirmisin? Windows Phone'u çok beğendim de.(c5-03)

• Beğen

texas4141

Üye
:tşk:

• Beğen
uFa*

uFa*

Üye
sertifika istiyor kırmak farz oldu :(

• Beğen

Cheeqo

Üye
:tşk:

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Atacan-

Atacan-

Üye
gangan bu temaya özel effect yapıyordu çıkardımı :)

aeslan

aeslan

Üye
Forumda ( ve bazı yabancı forumlarda ) 5800 için var ama C5-03 için yok demekki yapılabilir. Ayrıca o telefonum o proramı kaldırmazmış.."Telefonunuz en az c6-01 donanımında olmalı. c5-03 veya 5800 xpressmusic gibi telefonların işlemcisi düşük olduğu için (en azından bu programa göre düşük) telefonunuz bu programı kaldırmaz" diyor. Yine de sağol. Ama üstteki gibi bir C5-03 CFW'si olursa süper olurdu.

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Forumda ( ve bazı yabancı forumlarda ) 5800 için var ama C5-03 için yok demekki yapılabilir. Ayrıca o telefonum o proramı kaldırmazmış.."Telefonunuz en az c6-01 donanımında olmalı. c5-03 veya 5800 xpressmusic gibi telefonların işlemcisi düşük olduğu için (en azından bu programa göre düşük) telefonunuz bu programı kaldırmaz" diyor. Yine de sağol. Ama üstteki gibi bir C5-03 CFW'si olursa süper olurdu.
ben burda program paylaşmadım ki. bu sadece bir tema :)

Joker.

Joker.

Üye
Anlamadık ama neyse

Bu arada süleyman ve atacan kardeş valla çok güze olmuş editlerinizin devamını dileri

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
sagol guzel tema

Üst Alt