Windows 8 Pro Yükledim Fn tuşuna bastığımızda yukarıda çıkan genel menüyü nasıl yükleyebilirim.

• 7 Mart 2013
  • 1043 Okunma
  • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. windows 8 Pro yükledim aşağıda özelliklerini yazdığımı bilgisayarımın bluetooth, wireless ve Fn tuşuna bastığımızda yukarıda çıkan genel menüyü nasıl yükleyebilirim.

toshiba L655-149 notebook L655-149 laptop modeli

İŞLEMCİ: Intel Core i5-450M 2.4 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 2.66 GHz.) 3 MB Cache Bellek İşlemci
    RAM: 3 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.8 GB) Ram
    SABİT DİSK: 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
    EKRAN KARTI: ATI Mobility Radeon HD 5650 Max. 1024 MB Ekran Kartı
    İŞLETİM SİSTEMİ: Microsoft Windows 7 Home Premium Tr-İng (64 Bit)

3 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.8 GB) Ram
    500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
    Microsoft Windows 7 Home Premium Tr-İng (64 Bit)

toshiba L655-149 notebook modeli i5 işlemci kullanmaktadır.
    2.4 ghz. işlemci hızına sahiptir. turbo boost teknolojisi ile bu hızını 2.66 GHz. e kadar çıkarabilmektedir.
    8 gb a kadar yükseltilebilen 3 gb ddr3 1066 mhz. ram belleğe sahip olan model atinin paylaşımsız 1 gb ekran kartına sahip.
    windows un son sürüm işletim sistemi olan windows 7 işletim sistemi kurulu olarak gelmektedir.

Yazan: mcorcina
  2. kardeşim toshibanın kendi sitesinden toshiba driverler veya sürücüler bölümünden bilgisayarınn modelini ve özelliklerini istecektir gir ve win8 olanı indir kur o iş tmm :) atinin sitesinden de yine aynı şekilde sürücünü indirebilirsin.

3. toshibanın sitesinde win 7 ye yönelik driverler var direk win 8 uyumlu değil Yine de bir tane win 7 64bit driver denedim kabul etmeyince diğer driverleri denemedim ilginize teşekkür

4. 2 yöntem daha var.. bilgisayarıma gr sağ tarafta aygıtlar var tıkla ünlem olanları nete ağlı şekilde güncelleştir dyebilirsin ve ewerest adlı bi pro. var onu yükleyipte yapabilirsin.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 06:26