Donanımım nasıl?

Sponsorlu Bağlantılar

sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
Donanımım nasıl?
İşlemci : Intel Core i7-2640M, İşlemci Hızı 2.80 GHz, Intel Turbo Boost Teknolojisi İle Maksimum 3.50 GHz, 4 MB Intel Akıllı Bellek
İşletim Sistemi : Windows 7 Home Basic (64 bit)
Ram : 8 GB DDR3
Harddisk : 750 GB SATA
Ekran Kartı : 2 GB DDR3 Nvidia Geforce GT520M Optimus - 1 GB Ayrılmış Bellek
Ekran : 15.6" WXGA (1366x768) HD LED Ekran
Ana Kart : Intel HM65 Chipset
DVD Sürücü : DVD±RW DUAL
Kablosuz Ağ : Intel Wireless Kablosuz Ağ Bağlantısı 802.11b/g/n
Kart Okuyucu : Multi Card Reader
Ethernet Port : 10/100/1000 Ethernet Portu
Ses : Dahili Hoparlör ve Mikrofon
USB Port : 4 X Usb 2.0 Port
HDMI Port : Var
Klavye : Sayısal tuş takımlı, Türkçe Q
Kamera : 1.3 MP Web Kamera
Batarya : Li-ION smart battery 6 Hücreli
Ağırlık : 2,8 kg
Boyutlar : Derinlik mm: 261, Yükseklik mm: 26~33, Genişlik mm: 380
Ekstra : Microsoft Security Essentials Antivirus Programı
The witcher 3
Assasins creed revulations-unity
Cs go
Gta 5 calistirir mi beyler

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Belirttiğiniz tüm oyunları rahatlıkla çalıştır.

• Beğen
Tepkiler: sasua42
sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah hocam ekran karti beni biraz korkutuyordu the witcher 3 u orjinal alarak deniyecegim

turancen

turancen

Üye
Hepsini açar merak etme, sadece grafikleri yükseltmezsen rahat bir 40 ve 50 fps alırsın :)

• Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez ve sasua42
sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
Lowda bile oynarım :)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Witcher ve gta 5 de sorun yaratır ama
Bi kaç yıl daha idare eder

turancen

turancen

Üye
Witcher ve gta 5 de sorun yaratır ama
Bi kaç yıl daha idare eder
Ne gibi bir sorun oluştururki, bu sistemle bile açan oyun, kaldıki bu konudaki sistemde canavar gibi oynatır.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Ne gibi bir sorun oluştururki, bu sistemle bile açan oyun, kaldıki bu konudaki sistemde canavar gibi oynatır.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
520M in gücünü ne sanıyorsunuz bu kartın gücü gt8600 den bile düşük

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Komikmiş :) berbat eski bi sistem

turancen

turancen

Üye
520M in gücünü ne sanıyorsunuz bu kartın gücü gt8600 den bile düşük
Kardeşim senin dediğin kartın direxct sürümü 10 dur ve işlemci ve cpu değerleri düşük, 520m nin ona nazaran daha yüksektir ve direcxt 11 dir, o yüzden rahat oynayacağına eminim.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Sistem iyi de 520m ile fazla performans beklenmesin, 820m den de düşüktür

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Açar Ama Sistem Eski Zorlanacaktır GPU O İşlemcinin Üzerine 4 Nesil Yeni İşlemciler Çıktı Ekran Kartını Saymıyorum Bile

sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
Açar Ama Sistem Eski Zorlanacaktır GPU O İşlemcinin Üzerine 4 Nesil Yeni İşlemciler Çıktı Ekran Kartını Saymıyorum Bile
4. Nesil i7 ile 2. nesil i7 arasinda o kadar ahim şahim fps farki yok isinmasi fazla 2. Nesilin
Ekran kartina gelince low da olsa da olur overlock da yapabilirim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
4. Nesil i7 ile 2. nesil i7 arasinda o kadar ahim şahim fps farki yok isinmasi fazla 2. Nesilin
Ekran kartina gelince low da olsa da olur overlock da yapabilirim
İstersen Bir Kıyaslama Yap Bakalım Fark Varmı Yokmu Senin Kullandığında Sırf 4 Çekirdek Vardır 32 yada 45 Nm Ama Yenilerde 6 Çekirdek 14 Nm Çok Lafa Gerek YOk Aradaki Fark Ortada Enerji Tüketimini Saymıyorum Zaten Ki Sanırım 12 MAntıksal İşlemcisi Var Seninkinde 4 Yada 8 Dir Ama 8 Zor

sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
İstersen Bir Kıyaslama Yap Bakalım Fark Varmı Yokmu Senin Kullandığında Sırf 4 Çekirdek Vardır 32 yada 45 Nm Ama Yenilerde 6 Çekirdek 14 Nm Çok Lafa Gerek YOk Aradaki Fark Ortada Enerji Tüketimini Saymıyorum Zaten Ki Sanırım 12 MAntıksal İşlemcisi Var Seninkinde 4 Yada 8 Dir Ama 8 Zor
Çekirdek konusunda 2 çekirdekli islemci ayni anda 5 klasör aciyorsa 4 cekirdekli 10 klasor aciyor demektir.ben bu pc sadece oyun acip performansi ust duzeye getirip turbo boost aciyorum the witcher 2 de kasma 0 yağ gibi skyrim dede kasma yok kardesiim akiyor oyun...

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Çekirdek konusunda 2 çekirdekli islemci ayni anda 5 klasör aciyorsa 4 cekirdekli 10 klasor aciyor demektir.ben bu pc sadece oyun acip performansi ust duzeye getirip turbo boost aciyorum the witcher 2 de kasma 0 yağ gibi skyrim dede kasma yok kardesiim akiyor oyun...
Madem burdaki yazanları inkar ediyorsun neden konu açtın
Amacın neydi
Gta 5 ve witcher 3 de orta ayarlarda bile çalıştıramayacak kadar düşük bi sistem

Oyunları çalıştırmayan işlemcin değil
520M yani isterse 6. Nesil i7 işlemcin olsun yine 520M olduktan sonra pek bi şey bekleme

smh60

smh60

Üye
520M ile düşük grafikte oynarsan şükret

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sanırım Oyunlardada 2 Klasör AÇıyorsun? 32 Nm İşlemcinin Yaptiği İşlem Hızı İle 14 Nmlik Bir İşlemci Birmidir Sence?