Windows 8 masaüstü ekrani kararıyor

Sponsorlu Bağlantılar

a2if

a2if

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8 masaüstü ekrani kararıyor
Arkadaşlar windows 8 yükledikten sonra 1 2 hafta normal kullandım sonrasında , bilgisayar acilirken ekran çalışıyor masaüstü ekrani yani başlat menüsü geleceği zaman ekran kararıyor .(mouse hareketleri görünüyor , alt +ctrl del yaptığım zaman ekran açılıyor görev yöneticisi geliyor) . Format attiktan sonra veya windowsu tekrar yukleyince düzeliyor. Bu sorun neyden kaynaklanabilir kafayı yedirdi bana her hafta windows yukler oldum. Yardımcı olabilecek aynı sorunu yasayan arkadaş varmıdir bilmiyorum. Şimdiden tskler

ecel54

ecel54

Üye
crakten olabilir veya önizlemesini yüklemiş olabilirsin. Bence internetten yeni indir yükle

a2if

a2if

Üye
    Konu Sahibi
Deneme sürümü indirmiştim , ***** kendim bulup yukledim senin dediğin gibi crackte sorun var zaman .

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
illegal etkinleştirmelerde bu sorun oluyor.

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
Bende de aynı sorun olmuştu hem wın7 hem win8 de win 7 deyken ctrl+alt+del yapıp yeni görev >explorer.exe yapınca açılıyordu win8 de de 2 kere oldu pc yeniden başlatınca normale döndü

bayon

Üye
güncellemeleri yapıyosunuz değilmi

a2if

a2if

Üye
    Konu Sahibi
Guncellemeleri kapatmistim gabriel4252 yine aynı sorunu çıkarıyordu . Arkadaşın dediği gibi illegal kullanimdan kaynaklanıyor olsa gerek . Tekrar kurdum windowsu bakalım ne kadar gidecek. Acaba sağlam ***** bulamazmiyiz .

a2if

a2if

Üye
    Konu Sahibi
windows 8 de görev yöneticisinden explorer.exe yapincada olmuyor :)

cemocanix

Üye
bu sorunu yaşayan benimle beraber yüzlerce kişi buldum frmtrde bir sürü konu açılmış,ama sorunu çözen yoktu.bende sorunum çözüldü bitti demeden benim gibi sorunu olanlara yardımım olsu diye paylaşıyorum ...

::::::çözüm ::::::
deneyeyerek görev yöneticisine yeni görev dedim ve explorer.exe yazdm masaüstü geldi sonra exlorer hatası diye aradım sorun çözüldü

Öncelikle Masa üstünü getireceksiniz. Ctrl + Alt + Deldiyorsunuz, Dosyadan Yeni görev Oluştura tıklayarak Explorer.exe yazıp Enter yapıyoruz, Masa Üstünüz gelir.Sonra Başlat Çalıştıra Gelip,Regedit yazıyorsunuz.HKEY_LOCAL_MACHİNE - SOFTWARE - MİCROSOFT - WİNDOWS NT - CURRENT VERSİON - WİNLOGONiçinde SHELLdizinine çift tıklayıp açın ve oraya Explorer.exe yazın kapatın. Bir daha böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.Başka bir probleminiz varsa yazın yardımcı olmaya çalışalım

Üst Alt