Windows 8.1 mavi ekran sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Heimdalll

Heimdalll

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8.1 mavi ekran sorunu
Birkaç gündür bu hatayı alıyorum ve pc sürekli restart yapıyor, internetten araştırdım ve sanırım wifi ile ilgili bir yazılımsal problemmiş wifi ı açtıktan 2dakika sonra restart oluyor kapalıyken sıkıntı yoktu format attım durum yine aynı hatta artık masaüstü açılmadan sürekli restart yapıyor resmide eklicem çözümü olan var mı acaba?

hata bu

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Virüs taramasında hiçbir şey çıkmadı mı

Heimdalll

Heimdalll

Üye
    Konu Sahibi
Hayır açıkken restart oluyordu format attım pc ye artık masaüstü ekranı bile açılmadan bu mavi ekran gelip restart yapıyor, büyük ihtimalle yazılımsak bir uyuşmazlık ama çözemedim

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Parantez içinde sonu .sys ile biten yazıyı internette araştırdın mı?

Heimdalll

Heimdalll

Üye
    Konu Sahibi
Evet ama tıpatıp aynı hatayı yaşayan yok ve benzer çözümlerde işe yaramadı son çare burası lütfen bilen arkadaşlar yardım etsin

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
@Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Önce internet bağlantısı (Wi Fi, vs.) kapat. Sonra Windows 8 kurulum CD ni (ya da USB ni) tak. Biosta CD ni ya da USB ni ilk sıraya al biliyorsan. Bilmiyorsan anlatırım özelden. Ardından kurulum ekranında Windows onarımı seç bakalım. Eğer işe yaramazsa bir daha Format atmanı öneririm. Format atarken internet ve Wi Fi açık olsun bu arada, aynı şekilde onarımda da açık olsun ki sorun varsa Windows bildirsin.

Heimdalll

Heimdalll

Üye
    Konu Sahibi
Bunları debedim zaten ama işe yaramadı

Üst Alt