Windows 7 x64 Driverlerin virüs olarak görünmesi Lütfen yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Windows 7 x64 Driverlerin virüs olarak görünmesi Lütfen yardım edin
Arkadaşlar bilgisayarın aslı Win7 HB x64 tü . Ben proya yükseltmiştim hatta neredeyse bi 3-4 yıldır bu haldeydi . Ama ramazan ayının sonlarına doğru birşeyler oldu ağırlaştı falan . AVG İnternetSecurity kullanıyorum antivirüs olarak . O da kendi dosyalarını virüs olarak görmeye başladı falan . Dün de bilgisayar yine aşırı yavaşladı . Virüs mü var acaba dedim tarattım 1.30 saat taradı ve 91 tane virüs buldu . Bunların 3 ü pesin cracki , geri kalan hepsi driverlerin içindeydi . Ben de kendi CD siyle temiz kurulum yaptım C'yi tüm sildim yeniden kurdum . Sonra yine kendi CD siyle (Drivers & Utilities) driverleri yükledim . Şimdi gelelim asıl destek istediğim konuya :D
Şimdi DriverBooster3.4 ile tarattığımda 15 tane eski driver buluyor . Ama o driverleri aygıt yöneticisinden güncelleştir dediğimde zaten güncel diyor . Önceden driverboosterle güncellemiştim . Acaba virüs de mi iniyor o driverlarla nedir ? . Gerçekten driverlar eski midir ? . Kesin güvenilir program var mı ? biraz bilgi verin lütfen ;teşekkürler şimdiden
Bu arada o kendini virüs olarak gördüğü zamanlarda 2 kez formatlamıştım ama normal formattı C yi silmeden

furyzer0

furyzer0

Üye
Otomatik driver guncelleme yazılımları tavsiye edilmez en iyisi manuel güncellemektir belki o yazılım virus inmesini sağlıyordur bilmiyorum

Sent from mTalk using lumia950

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
combofix ile taratın

Üst Alt