Windows 7 mi 10 mu

Sponsorlu Bağlantılar

WİNDOWS 7 Mİ WİNDOWS 10 MU ?

• WİN 7

• Win10

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Windows 7 mi 10 mu
Arkadaşlar hız ve oyun oynama üzerine oy kullanın lütfen . Ben win10a yükselttim ilk başta iyiydi ama şuan çok yavaşladı , ggeri çevireyimmi kararsız kaldım . Oyla belirtin lütfen

Luck Star

Luck Star

Üye
Windows 7 ilk başta çok iyi gibi geliyor, tepkime süresi falan aşırı hızlı ama her türlü windows 10 daha iyi. Hem oyun hem kullanım olarak boş yere önceki windowslara bakmayın.

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
The Pancar

The Pancar

Üye
Windows 7

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Windows 7

'Şeref'

Emekli Yönetici
Windows ON

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Elimde win7 format isosu vardı ve az önce PC virüsten delirdi virüs programı kendinde virüs bulmaya başladı ben de hemen formatattım :V durmadan dizin hatası veriyor formatta chdsk çalıştır diyor ne yapmalıyım ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Elimde win7 format isosu vardı ve az önce PC virüsten delirdi virüs programı kendinde virüs bulmaya başladı ben de hemen formatattım :V durmadan dizin hatası veriyor formatta chdsk çalıştır diyor ne yapmalıyım ?
Format attın ve bu hata mı çıktı ? Formatı tam attığına emin misin ? Harddiskin de sorun olabilir mi ?

thecentilmen

thecentilmen

Üye
Bana göre Windows 10 daha kullanışlı ve hız bakımından daha iyi en azından şimdiye kadar bir sorunla karşılaşmadım. Oyun ve uygulama bazında çok iyi olduğunu düşünüyorum.

kralberk13

kralberk13

Üye
win 7 10 denedim beyenmedim

hikmet366

hikmet366

Üye
pc : ddr 2.ddr3(eski nesil parçalar ise) Bence Muhakkak windows7 kurmanız gerek
pc ddr3 (yeni donanımlar mevcut ise veya ultra donanımlar ise )windows 10 kurmanız gerek ve temiz kurulum yapmanız ve kasanın içini temizlemenizi önerebilirm yaz geldi ve sıcaklar artı buda bir performans kaybıdır.

furyzer0

furyzer0

Üye
Tabiki de guncem işletim sistemi donanımın yetiyorsa daha iyidir

Sent from mTalk using lumia950

• Beğen
Tepkiler: lumiacı

MaxipmaN

Üye
directx 12 destekli oyun için windows on

• Beğen
Tepkiler: lumiacı
Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
Sana şu kadar söyleyeyim directx12 li çıkan oyun yok ve cs de 2 kez ceza yememe sebep olan windows 10 güncelleştirme tamamlanamadı olayı beni çıldırttı 7 ye geri döndüm ne kadar mutluyum bir bilsen :icelim:

Luck Star

Luck Star

Üye
Dx12 gereği yok. Bende 3 pc var en eskisi csyi win7 de 25-30 fps açarken Windows 10 ile 60fps üzeri açıyor. Değişen hiç bir şey yok. Sadece işletim sistemi.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

phasan

phasan

Üye
Win 10

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt