Windows 7 Font Değiştirme / Maxicep Özel / İndir / Download

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet yusa

ahmet yusa

Üye
:tşk: :good:

rqm2009

Üye
işte ben böyle, sadece yapması gerektiği işi yapan küçük programlara bayılıyorum. tam olarak aradığım şey buydu. gerçekten ellerine kollarına sağlık. harika bir tool olmuş.

Teom@n

Teom@n

Üye
:tşk: emeğinize sağlık.

Eykul

Eykul

Üye
Tesekkurler... Bu yani yazilarin karakterlerini degistiriyor? Bende masa ustundeki resmi degistirdiginizi sanmistim. Mumkun degil mi o resmi degisitirmek?

place3461

place3461

Üye
Tesekkurler... Bu yani yazilarin karakterlerini degistiriyor? Bende masa ustundeki resmi degistirdiginizi sanmistim. Mumkun degil mi o resmi degisitirmek?

masaüstü resmini değiştirebilirsin tabi :) google de arat windows 7 arkaplan programı diye karşına çıkar :)

---------- Eklendi @ 06:49:03 ---------- Yazıldı @ 06:46:47 ----------

masaüstü resmini değiştirebilirsin tabi :) google de arat windows 7 arkaplan programı diye karşına çıkar :)

şu programda var
www.maxicep.com/windows-isletim-sistemi-genel/windows-7-starter-home-basic-aero-yapma-100-cozum-548709.html

Eykul

Eykul

Üye

---------- Eklendi @ 06:49:03 ---------- Yazıldı @ 06:46:47 ----------

şu programda var
www.maxicep.com/windows-isletim-sistemi-genel/windows-7-starter-home-basic-aero-yapma-100-cozum-548709.html

Mersi deneyecegim pc den girince... Yapamassam sorarim tekrar :D

airhan

Üye
eline koluna sağlık, Allah razı olsun, indirdim, deneyeceğim.

- - - Eklendi - - -

ayrıca birşey sorsam burası uygun olmayabilir ama, android için comic sans yükleme nasıl ulaşabilirim acaba? googleda bulduklarım bir sonuç vermedi de, teşekkür ederim

xpersp

Üye
virüslü avira bile buldu avg ve kasper'e gerek kalmadı

Tigerspeed

Üye
Sistem direk sildi virüssüz olanı yükleyebilirmisin.

tunahan53

tunahan53

Üye
adamın dibisin ;))

semihguney

semihguney

Üye
teşekkürler güzele benziyor

qLaMoR

qLaMoR

Üye
ben yapamadım bi türlü :@ bi uyarı geliyo [video=youtube;5OhhE5Ts0WQ]http://www.youtube.com/watch?v=5OhhE5Ts0WQ&feature=youtu.be[/video]
burdada belirttiğim gibi ...

spyking_21

Üye
virüslü lan kendini çok akıllı zannediyon

YuriMakarova

Üye
teşekkürler inş çalışır

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Sağ ol kardeşim, emeğine sağlık. Çok güzel olmuş. :good:

- - - Eklendi - - -

ben yapamadım bi türlü :@ bi uyarı geliyo [video=youtube;5OhhE5Ts0WQ]http://www.youtube.com/watch?v=5OhhE5Ts0WQ&feature=youtu.be[/video]
burdada belirttiğim gibi ...
Sanırım Net Framwork 4.0 yüklü değil kardeşim.

Üst Alt