Windows 7 demi sıkıntı PC'demi?

Konu Sahibi
Windows 7 demi sıkıntı PC'demi?
Pc alalı 5-6 ay oldu.Önceden daha az sürede açılırken şimdi daha geç açılıyor. Şöyleki hoş geldiniz yazısı geliyor.devamında normal bi şekilde masaüstü geliyor.Ama sıkıntı burda güya açıldı 3 dk bekliyorum işlem yapmasını ne wifi bağlanıyor nede bilgisayarım belgeler mozilla vb. hiçbirşey açılmıyor alıp aşşa atıcam o olcak biri yardım etsin HDD sıknıtılı dediler ama yenisini almak istemiyorum şuan msconfig hepsini kaldırıp denedim düzelmedi format yeni atıldı 4 gün oldu biri yardımcı olabilirmi acaba?

exp_l0it

Üye
D'ye erişim hızlı mı acaba? oraya kursan birde sistemi..

Invoke

Üye
Torrent

Tepkiler: doqukans2

0MG90

Üye
8.1 çok hızlı kur onu

Invoke

Üye
Torrentten 8.1 preactiveted.iso indir. .iso yu flashbelleğe ya da dvdye yaz. Bu işlem için "universal usb installer" kullanabilirsin. Sonra flashı ya da dvdyi pcye tak, pc açılırken flashtan ya da dvdden boot et. Sonra kurulum ekranı gelecek.

Konu Sahibi
Pc özelliklerni yazsana
lenovo g580 (20150)
nvidia 710m
i5 3230m
500 GB HDD
4 GB 1600 mHz RAM torrent yasaklanmadımı ya :S sansür falan dediler 1500TL dediler ?
bide torrent linki bulamadım atarmısın enterprise var x64 tabanlı var professional falan kafam karıstı hangisi yaw ?

Son düzenleme:

Invoke

Üye
Yok yav dedikodu onlar. Sen 64bit mi istiyorsun 32bit mi? Sistemde kaç gb ram var?

Invoke

Üye
attım özelden, seed düşmüş biraz ama idare et. =P

Allahallah.. Pc orta seviye ama neden sorun oldu