Diğer Windows İşletim Sistemleri Windows 11 Uygunluk Kontrolü

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
Hayvan gibi sistem olmasına rağmen verdiği uyarıya bak;

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Kapitalizmden başka bir şey değildir bu.
@RooD her türlü sistemin kaldırıyor, bu günler de kuruyup gidecek zamanla.
Ne bilgisayarlar kaldırıyor Allah aşkına böyle şeylere kanmayın lütfen.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bu video belki işine yarayabilir.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Bu arada aramızda Ram overclocktan anlayan var mı ?
Ram en son overclock yapılacak bileşendir.Yüksek kaliteli gaming serisi yongalı ram üzerinde belli bir oranda şansını deneyebilirsin ancak standart bir ram kullanıyorsan hız değerlerini değiştiremezsin.Zorlama yoluyla küçük artış yapsan da anında veya en fazla 1 ay içinde bozulur.

• Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: Silinen Üye 777448, PALA., MAERKEK ve 1 kişi daha
gonyalı

gonyalı

Üye

Haber : Windows 10 kullanıcıları sistemlerini 2022'ye kadar Windows 11'e yükseltemeyecek.(Alıntı)​

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ram en son overclock yapılacak bileşendir.Yüksek kaliteli gaming serisi yongalı ram üzerinde belli bir oranda şansını deneyebilirsin ancak standart bir ram kullanıyorsan hız değerlerini değiştiremezsin.Zorlama yoluyla küçük artış yapsan da anında veya en fazla 1 ay içinde bozulur.
Özelden görüşelim

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Garibanın yüzü gülmedi . Win 11 desteklemiyor

• Üzüldüm
  • Kahkaha
Tepkiler: Silinen Üye 777448, DarkredBlue61, PALA. ve 1 kişi daha
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Bu 2022 olayı iyi oldu, erkenden güncellemeye zorlanıp sorunlarını çekmeyiz böylece.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448, PALA. ve MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Windows 11 çıksın bir süre sonra bütün sistemlere yüklenir hale getirirler merak etmeyin.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
8,1 de Açtım Win 10 Kurulu Olması Gerekiyor Diyor Hayvan Gibi Şiy Yapiyorlar :oku

• Kahkaha
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: Silinen Üye 777448, DeV/AsA ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hayır, kuruluma engel değil, ms kararı geri almış, bize kararlı sürümü beklemek düşüyor şimdilik.
Ücretsiz olayına girersem ne mutlu . Win xp başlangıç teması yapmıyorlar ya ona deli oluyorum . Getirin şunu isteyen kullansın .

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Benim asıl merak ettiğim ms w10 için ilkbahar ve sonbahar versiyon güncellemelerini ne kadar daha devam ettirecek.

Microsoft ''Trusted Platform Module (TPM) version 2.0'' olayından vazgeçerse, Windows 10 güncellemeleri bence devam etmez.Hatta ara güncellemelerle iyice içine ederler ki insanlar bıksın.
Kullanıcıları Windows 11'e nasıl çekecekler yoksa.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Microsoft ''Trusted Platform Module (TPM) version 2.0'' olayından vazgeçerse, Windows 10 güncellemeleri bence devam etmez.Hatta ara güncellemelerle iyice içine ederler ki insanlar bıksın.
Güncellemeyi en son 2004 /2024 sürümünde bıraktım :maxicep:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve DeV/AsA
PALA.

PALA.

Üye
Yani bir çip yüzünden kullanıcıları bölmek mantıklı değil. İyi olursa w11 isterler. Güvenlik felan boş tantana, önceden yoktu da sanki bilgisayarlar yürüyüp gidiyormuydu (h)
Derdi para olmuş bunların. Chip bahanesiyle yeni donanımı komple yeniletecek bazı kullanıcılara. Ama tutmaz bu sefer koronadan dolayı dünyada para suyunu çekti.
Mesaj birleştirildi:

Ücretsiz olayına girersem ne mutlu . Win xp başlangıç teması yapmıyorlar ya ona deli oluyorum . Getirin şunu isteyen kullansın .
Tabiki ücretsiz olacak, rakipleri çoğaldı. Dikkat ettiyseniz başlat menüsü tasarımı mac gibi olmuş ve android uygulama çalıştıracak. Bu sefer karma bir sistem izlenimi var.
Eskiden tema önemliydi şimdi çok önemli değil, birkaç saniyede geçiliyor.
Bu arada w7-8-8.1 den w10a geçenler aynı lisans anahtarı ile w11 kullanabilecekler.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve DeV/AsA
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yani bir çip yüzünden kullanıcıları bölmek mantıklı değil. İyi olursa w11 isterler. Güvenlik felan boş tantana, önceden yoktu da sanki bilgisayarlar yürüyüp gidiyormuydu (h)
Derdi para olmuş bunların. Chip bahanesiyle yeni donanımı komple yeniletecek bazı kullanıcılara. Ama tutmaz bu sefer koronadan dolayı dünyada para suyunu çekti.
Mesaj birleştirildi:

Tabiki ücretsiz olacak, rakipleri çoğaldı. Dikkat ettiyseniz başlat menüsü tasarımı mac gibi olmuş ve android uygulama çalıştıracak. Bu sefer karma bir sistem izlenimi var.
Eskiden tema önemliydi şimdi çok önemli değil, birkaç saniyede geçiliyor.
Bu arada w7-8-8.1 den w10a geçenler aynı lisans anahtarı ile w11 kullanabilecekler.
Güzel haberler

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Silinen Üye 777448

Üst Alt