• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

windows 10 yapı 10154 çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
sorun çıkartıyor mu yüklemelimiyim sence:)
Önceki yapıyı yüklemiştim..
yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.
Önemli bir sorununu görmedim. Elbetteki benim bu konularla ilgili düşüncem şu.. Bu tür deneme sürümlerini yüklemek isteyenlerin sorun çıktığında kendi kendilerine çare bulabilecek derecede teknik bilgiye sahip olmaları lazım..
Yeni yapıyı ise yani 10159'u ise şu anda yeni yüklüyorum.. Akşam denedim bir yere kadar geldikten sonra bugüne bırakmıştım..
Yalnız microsoft yetkilileri yapı 10159 un daha iyi olduğunu onlarca iyileştirme yapıldığını bildirdiler..

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Önceki yapıyı yüklemiştim..
yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.
Önemli bir sorununu görmedim. Elbetteki benim bu konularla ilgili düşüncem şu.. Bu tür deneme sürümlerini yüklemek isteyenlerin sorun çıktığında kendi kendilerine çare bulabilecek derecede teknik bilgiye sahip olmaları lazım..
Yeni yapıyı ise yani 10159'u ise şu anda yeni yüklüyorum.. Akşam denedim bir yere kadar geldikten sonra bugüne bırakmıştım..
Yalnız microsoft yetkilileri yapı 10159 un daha iyi olduğunu onlarca iyileştirme yapıldığını bildirdiler..
bende update fast olarak ayarladığım halde 10159u bulamıyor(10130 kullanıyorum) ne yapmalıyım?

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
bende update fast olarak ayarladığım halde 10159u bulamıyor(10130 kullanıyorum) ne yapmalıyım?
Bendeki de Fast olarak ayarlı.
1- notebook ise fiş elektriğe takılı olmalı..
2- İnternete bağlı olduğu veri hızı yüksek olmalı..
Bunları neden yazıyorum...
Dün akşam wifi üzerinden kontrol ettim.. % ilerlemesi çok yavaş oldu.. hatta bir ara %25'e geldiği sırada nerdeyse 1 saat geçmişti.. bende vazgeçtim.
Bugün ağ üzerinden veri hızı yüksek bir internet bağlantısı yaptım.. defalarca GÜNCELLEŞTİRME KONTROLU yaptığım halde çıkmadı..
sonra elektrik prizine taktım ve güncelleştirme kontrolu yaptığım anda geldi..
Şaşılacak sonuçlar ama durum böyle..
Bir de bendeki versiyon entery Prise .. sürüme göre mi veriyorlar bilmiyorum.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Bendeki de Fast olarak ayarlı.
1- notebook ise fiş elektriğe takılı olmalı..
2- İnternete bağlı olduğu veri hızı yüksek olmalı..
Bunları neden yazıyorum...
Dün akşam wifi üzerinden kontrol ettim.. % ilerlemesi çok yavaş oldu.. hatta bir ara %25'e geldiği sırada nerdeyse 1 saat geçmişti.. bende vazgeçtim.
Bugün ağ üzerinden veri hızı yüksek bir internet bağlantısı yaptım.. defalarca GÜNCELLEŞTİRME KONTROLU yaptığım halde çıkmadı..
sonra elektrik prizine taktım ve güncelleştirme kontrolu yaptığım anda geldi..
Şaşılacak sonuçlar ama durum böyle..
Bir de bendeki versiyon entery Prise .. sürüme göre mi veriyorlar bilmiyorum.
laptop değil 32 bit masaüstü pc:)

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
10162 numaralı yapıyı isodan yükleyeceğim @bozkirdangelen :)
10162 resmi iso dosyası indirmek isteyernler için link:

• Beğen
Tepkiler: Marco Laren
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Tesekkür edrim cihanata link için

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1

Üst Alt