Windows 10 ve 8.1 "Bu Bilgisayar" Klasörlerini Kaldıralım

Sponsorlu Bağlantılar

crayzboy44

Üye
denedim olmadı
hangi tarihe geri yükleme yapıyım

iblah6060

iblah6060

Üye
TEŞEKKÜRLER İŞİME YARADI....

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Windows 8.1 ile gelen "Bu Bilgisayar" öğesinde ben de dahil olmak üzere bazı kullanıcılar için istenmeyen değişiklikler var: Klasörler

Gelin beraber aşağıdaki görüntüde işaretli alanlardaki öğeleri kaldıralım.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

1- Bunun için konuda ekli olan arşiv dosyalarından işletim sisteminize uygun olanını indirin.

2 - Arşiv dosyasında iki adet "Kayıt Defteri" anahtarı yer almaktadır.

• Bütün klasörleri sil
  • Bütün klasörleri geri yükle

3 - Bu iki "Kayıt Defteri" anahtarından ihtiyacınız olanı çift tıklayın ve onay verin.

İşlem sonucunda aşağıdaki görüntüyle karşılaşacaksınız.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

hocam bunu windows 10da dosya gezginine bastığımızda gelen yerde c d sürücülerini göstermesini sağlayabilir miyiz yardımcı olur musunuz?

ANIL

ANIL

Admin
Windows 10 için gerekli kayıt defteri anahtarları eklendi.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90

aozaslan66

Üye
arkadaşlar bende dün win 10 yüklemesi yaptım. win 8.1 de c toplam boş alını 120 GB gözüküyordu.win 10 dan sonra boş alan 93 gb düştü.kurcalarken bir yerde win 8.1 e geri dön gibi bir yer gördüm.hiç ellemedim.sanırım hem 8 hem 10 var bundan mı yer azaldı yoksa win 10 win 8.1 göre 30 gb daha fazlamı yer kaplıyor.amacım temiz olsun şu anda c de 60 gb gibi bir alan dolu nasıl bir yol izeleyeceğim yoksa böyle kalsın mı.teşekkürle acil yorumlar.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
arkadaşlar bende dün win 10 yüklemesi yaptım. win 8.1 de c toplam boş alını 120 GB gözüküyordu.win 10 dan sonra boş alan 93 gb düştü.kurcalarken bir yerde win 8.1 e geri dön gibi bir yer gördüm.hiç ellemedim.sanırım hem 8 hem 10 var bundan mı yer azaldı yoksa win 10 win 8.1 göre 30 gb daha fazlamı yer kaplıyor.amacım temiz olsun şu anda c de 60 gb gibi bir alan dolu nasıl bir yol izeleyeceğim yoksa böyle kalsın mı.teşekkürle acil yorumlar.
WINDOWS 10 KULLANICILAR KULÜBÜ [SORU(N)LAR-ÇÖZÜMLERİ] - MaxiCep

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Teşekkürler işime yaradı

biltek

biltek

Üye
kaldırıp, geri yüklenenler için başka bir tane var

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Faydalı Ama Onları İndir Kur Filan Uzun İş Bence Onun Yerine Aşaği Oka Basin Çıksın Yukari :D Neyse Yine Faydalı Konu Eyv :D

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Kaldırmazsak bir şey olur mu=

Üst Alt