Windows 10 Uyku Modu Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef sorun devam ediyor neyden kaynaklı çözemedim SSD alsam sorun düzelir mi acaba çünkü bilgisayarın tüm parçaları yeni alındı sadece önceki kasadan HDD kaldı 1tb

Lenovo S1a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bilisimler

bilisimler

Üye
Bence ssd ile sorun düzelmez Çünkü değişen bise yok

• Beğen
Tepkiler: PALA.
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bana olmadık yerdeki bi ayardan gibime geldi . Bu kasa için özellikle power tuşu uyandırması için ayarlanmış . Bios ayarlarını iyice çevire çevire dili kurcalayın bence.
Denetim masasınında güç seçeneklerinde uyandırma tuşunu seç özelliği vs bulmaya çalışın yoksa bir zamanlar anakartın kontrolü için cd de yazılım gelirdi . Öyle bir yazılım varsa yükleyin belki işe yarar.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Maalesef sorun devam ediyor neyden kaynaklı çözemedim SSD alsam sorun düzelir mi
SSD fark etmez. Anlıyorum beğendiğiniz bir özellik ama bence bu özelliğin fazla üzerine gitmeyin.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
SSD fark etmez. Anlıyorum beğendiğiniz bir özellik ama bence bu özelliğin fazla üzerine gitmeyin.
Yani kasanın tüm parçaları yeni eski kasadan kalan tek şey HDD onun dışındaki tüm herşey yeni ve sorun u bir türlü çözemedim yarın bir bilgisayarciya gösterecem ama oda çözer mi çözsse bile bu her zaman gerçekleşen bir durum değil nasıl bilecek bilmiyorum

Ek olarak : PC i5 8gb ram olmasına rağmen 1 dakikada açılıyor PC açıldıktan sonra hız sorunu yok ama açılma süresi çok geç

Lenovo S1a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PALA.

PALA.

Üye
yarın bir bilgisayarciya gösterecem ama oda çözer mi çözsse bile bu her zaman gerçekleşen bir durum değil nasıl bilecek bilmiyorum
Bu özelliği desteklemeyebilir, gelişmişlikle alaksı yok, mutlaka bir eksisi vardır bu yüzden kaldırmış olabilirler anakarttan.
Ek olarak : PC i5 8gb ram olmasına rağmen 1 dakikada açılıyor PC açıldıktan sonra hız sorunu yok ama açılma süresi çok geç
Hızlı başlat aktif mi ? Bu sorunu özelden cevaplasam daha iyi olabilir.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve emreli01

Üst Alt