windows 10 ürün anahtarını bulma//anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
windows 10 ürün anahtarını bulma//anlatım
eğer bilgisayarınızı üncelleme ile windows 10a yükselttiyseniz süresiz olarak lisanslı size ait bir sisteminiz olur ama sorun olurda tekrar yüklemeniz gerekirse ürün anahtarına ihtiyacınız olabilir ve güncellemeyle yükselttikten sonra ürün anahtarınız sie verilmiyor win key wiew adlı programla ürün anahtarınızı bulabilir ve biryere kaydederek tekrar windows 10 etkinleştirmeniz gerektiğinde kullanabilirsiniz:)
programı indirmek için

• Beğen
Tepkiler: Gönüldaş

bahtsiz htc

Üye
laptopun altında yazar zaten. masaüstü bilgisayarlarda kasanın üzerine yapışıktır.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
laptopun altında yazar zaten. masaüstü bilgisayarlarda kasanın üzerine yapışıktır.
windows 10 yüklü olarak alınan bilgisayarları demiyorum w8/w7 veya windows 10 insider prewiewden windows 10 tam sürüme yükselttikten sonra ürün anahtarını bulmak için:) (süresiz banlanmış niye anlatıyosam :ehe)

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
man20

man20

Üye
güzel program işe yarıyor. bazı kişiler laptop'un altında yazar diyor ama baktım bi sürü şey yazıyor hangisi ürün anahtarı bilemedim sonra bu programdan baktım ürün anahtarı için ve orda yazan ürün anahtarı laptop'umun altında hiç bi yerde yazmıyor. kısacası her laptop'un altında yazmaz.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
güzel program işe yarıyor. bazı kişiler laptop'un altında yazar diyor ama baktım bi sürü şey yazıyor hangisi ürün anahtarı bilemedim sonra bu programdan baktım ürün anahtarı için ve orda yazan ürün anahtarı laptop'umun altında hiç bi yerde yazmıyor. kısacası her laptop'un altında yazmaz.
o aynştayn(bahtsiz olan) söylediği orjinal lisanslı üzerinde windows kurulu olarak satılan ürünlerde geçerli, aşağıya yapıştırırlar fakat freedos ise laptop(işletim sistemsiz) onlarda olmaz haliyle

man20

man20

Üye
o aynştayn(bahtsiz olan) söylediği orjinal lisanslı üzerinde windows kurulu olarak satılan ürünlerde geçerli, aşağıya yapıştırırlar fakat freedos ise laptop(işletim sistemsiz) onlarda olmaz haliyle
benim laptop zaten orjinal lisanslı windows 8 yüklü olarak almıştım zaten geçen sene vatan bilgisayardan.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
benim laptop zaten orjinal lisanslı windows 8 yüklü olarak almıştım zaten geçen sene vatan bilgisayardan.
sökmüş olabilirler o zaman, bilemiyorum, gerçi şimdilerde biosa gümülü olarak çıkmakta :gul:

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
ben bu konuyu windows 10a yükseltip ürün anahtarını bulmak isteyenler için yazdım freedos laptopa işletim sistemini kendin kuruyorsun orj sistem satın aldınysan kurduğin sistemi lisanslarken kullandiğın ürün anahtarını bilirsin zaten:)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ben bu konuyu windows 10a yükseltip ürün anahtarını bulmak isteyenler için yazdım freedos laptopa işletim sistemini kendin kuruyorsun orj sistem satın aldınysan kurduğin sistemi lisanslarken kullandiğın ürün anahtarını bilirsin zaten:)
konun için yazmadığımı alıntı yaptığımı fark edeceksin...

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
O key ile kurulum yapılmıyor veya aktiflestirme de yapılamıyor windows 10 key sistemini bitiriyor

Sizi windows live hesabı ile tanıyıp etkinleştirme yapıyor

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
KMSC candır gerisi uğraştır.

• Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
O key ile kurulum yapılmıyor veya aktiflestirme de yapılamıyor windows 10 key sistemini bitiriyor

Sizi windows live hesabı ile tanıyıp etkinleştirme yapıyor
gerçekten bilmiyordum böyle bir özelliği olduğunu çok iyi olmuş :o

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
gerçekten bilmiyordum böyle bir özelliği olduğunu çok iyi olmuş :o
Bu özelliğin en kötü tarafı sadece o pc ye kuruluyor ve anakart değişiminde telefonla arayıp lisans aktarması yapmanız gerekiyor

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bu zaten var olan bir sistemdi. Windows lisansınızı bir bilgisayardan kaldırıp başka cihaza kurarken telefonda etkinleştirme yapmak gerekiyor. Windows 10'da aynı mantık. Ama anakart değişikliğinde bu geçerli olmuyor. Yeniden 8.1 update 1'li ya da Win 7 Sp1'li sürümü kurup tekrar yükseltme gerekiyor. Ancak 1 sene sonra ücretsiz yükseltme sona ereceği için 1 sene sonra anakart değiştirenler artık Windows 10 sahibi olamayacaklar.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bu zaten var olan bir sistemdi. Windows lisansınızı bir bilgisayardan kaldırıp başka cihaza kurarken telefonda etkinleştirme yapmak gerekiyor. Windows 10'da aynı mantık. Ama anakart değişikliğinde bu geçerli olmuyor. Yeniden 8.1 update 1'li ya da Win 7 Sp1'li sürümü kurup tekrar yükseltme gerekiyor. Ancak 1 sene sonra ücretsiz yükseltme sona ereceği için 1 sene sonra anakart değiştirenler artık Windows 10 sahibi olamayacaklar.
telefon ile aktarma ile o da olabiliyor siz bi kere windows 10 geçtikten sonra lisansınız sabitleniyor
ve bi daha ki sefere windows 7 kurmadan kurulum yapabilir ve sorunsuz aktifleştirebilirsiniz ama eğer anakart değiştirecekseniz lisans aktarması yapmanız gerekiyor
hatta aktarılan pc'nin lisansı da silinmiyor (yani 1 lisans keyi ile birden fazla pc aktifleştirlebiliyor (tabi her pc için telefonla aramak gerekiyor)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
telefon ile aktarma ile o da olabiliyor siz bi kere windows 10 geçtikten sonra lisansınız sabitleniyor
ve bi daha ki sefere windows 7 kurmadan kurulum yapabilir ve sorunsuz aktifleştirebilirsiniz ama eğer anakart değiştirecekseniz lisans aktarması yapmanız gerekiyor
hatta aktarılan pc'nin lisansı da silinmiyor (yani 1 lisans keyi ile birden fazla pc aktifleştirlebiliyor (tabi her pc için telefonla aramak gerekiyor)
Ürün anahtarlı cihazlarda aktarma yapılıyor. Yani OEM Windows 8 ve 8.1'lerde onlar zaten üretici sorumluluğunda olduğu için yapıyorlar. Ama Windows 10 dijital imza oluşturuyor bir nevi lisansını kendisi gömüyor biosa. Anakartı değiştirdiğinizde doğal olarak uçuyor. Nasıl aktarılacak bu durumda ?

limitsiz

Üye
Merhabalar,

Orjinal windows 7 Home’dan Windows 10’a güncellediğimde key’e bakıyorum. İnternette birçok sitede PC ‘de çıkan key yazıyor. Bu nasıl oluyor :S

Bilgisi olan bilgi verirse sevinirim…

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
beyler yakın zamanda seyehate çıkacam pc ile aram kesilecek windows 10 kurulum dosyası lazım bi tane indirdim sadece pro da hata vermedi gerisi bozukmuş dosyası yapmadı bana 32&64 bit tüm sürümler türkçe windows 10 kurulum dosyası lazım tek part mümkünse torrent da olur varmı öneriniz

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
windows 10 yüklü olarak alınan bilgisayarları demiyorum w8/w7 veya windows 10 insider prewiewden windows 10 tam sürüme yükselttikten sonra ürün anahtarını bulmak için:) (süresiz banlanmış niye anlatıyosam :ehe)
Bu Aralar Herkesi Uçuruyorlar :D :D

Üst Alt