Windows 10 Oyunlardaki Problemler !

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 Oyunlardaki Problemler !
Arkadaşlar windows 10 u yukledim fakat crossfire adlı online oyunu baslattigimda " A debugger has been found running in your system " Hatasını alıyorum Uyumluluk sorunu giderme ile çalıştırıp windows 7 veya windows 8 ile çalıştırdığımdada belli bi süre sonra oyundan çıkıyor otomatik kapanıyor ? Sorunu nasıl çözeceğiz şimdi Lanet olasi Windows !!!!

Yardımcı olursanız çok sevinirim bir çok oyunlarda da bu sorun oluyormuş galiba nasıl düzeltebilirz ????

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
crossfire oyununa sağ tıklayıp administrator olarak çalıştır denedin mi ?

• Beğen
Tepkiler: emreli01
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
crossfire oyununa sağ tıklayıp administrator olarak çalıştır denedin mi ?
Denedim fakat sonuç yine aynı uygumluluk sorun gider ile calistirdigimda ekranı tam değil küçük olarak başlatıyor 2 dakka sürmeden oyunu kapatıyor windows

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
windows 10 için güncellenmesini beklemen lazım o zaman :)

Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Yeni bir işletim sistemi bütün oyunlara optimizasyonu zaman alır normal yani umarım çözümünü bulursun en kısa zamanda yada güncelleme beklemek zorunda kalıcaksın :)

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
windows 10 için güncellenmesini beklemen lazım o zaman :)
Anladım fakat windows 8 ve windows 8.1 ilk çıktığında bile böyle sorunlar olmazken bunda neden oluyor onu anlamış değilim microsoft bu kadar düşüncesiz olamaliydi
Yeni bir işletim sistemi bütün oyunlara optimizasyonu zaman alır normal yani umarım çözümünü bulursun en kısa zamanda yada güncelleme beklemek zorunda kalıcaksın :)
Anladım fakat windows 8 ve windows 8.1 ilk çıktığında bile böyle sorunlar olmazken bunda neden oluyor onu anlamış değilim microsoft bu kadar düşüncesiz olamaliydi

Bi çözüm yöntemi felan yok mu ki acaba

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
pes 2013te vram 112 mb hatası var ayrıca pes 2015te amdde oyunu yüksek performansa ayarlamazsan yine vram hatası veriyor bilginize...

Üst Alt