Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Ben birkaç yapıdır bildirimleri göremiyorum, geliyor ama bildirim çubuğunu aşağı kaydırınca boş gösteriyor. Wp 8.0 günlerim geldi aklıma :)

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi

serinaga

serinaga

Üye
Önemli uygulamalarda sıkıntı çıkarıyor mu, mesela haritalar, kişiler, kamera, vb.
Hiçbir sıkıntı yok ...
@serinaga
Veri sınırı üzerinde değişiklik yapamıyorum.
Bu arada Yapı : 15215
Hatta bir kaç farklı denemem oldu, ama yinede o alanlara dokunma bile yaptırtmıyor.
Sanırım, Uygulama içerisinde kaçak var
İlginç ben her şeyi değiştirebiliyorum, ancak benim çoook uzun zaman önce (10-15 Yapı) ayarlamıştım ve bir daha da kurcalamamıştım, ilk defa sen söylediğin için baktım ...

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Artık ben de şu güncellemeyi başlatayım. ☺

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
mami_61_29

mami_61_29

Üye
slm arkadaşlar ben 2 3 yapıdır beni arayanı eğer cevap vermemişsem telefona bildirimi ana ekrana kilit ekranına bildirim ekranına bildirim gelmiyor cevapsız çağrı olduğu illa telefon uygulamasına girince cevapsız arama olduğu görülüyor

octo73

Üye
son guncelleme ile lumia 930 da whatsupdan konuşuluyor mic çalışıyor

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ben yakın zamanda bu sisteme veda edeceğim android sistemine geçiyorum buraya kadar

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Ben yakın zamanda bu sisteme veda edeceğim android sistemine geçiyorum buraya kadar
Hayırlısı olsun, ben L950 telefonumu alalı çok olmadı. Bu yüzden ihtiyaçlarımı gördüğü yere kadar kullanıp sonrasında ben de bir android yaparım sanıyorum.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben tam 4 kere denedim yapamadım, android bana hiç mi hiç tat vermedi, yapamadım. Bir kere daha kolay kolay bu sistemden çıkmam sanırım.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve suyunsesi
symbianbelle

symbianbelle

Üye
Sene sonunda Windows'un atacağı adıma bağlı olarak sevmeyerek de olsa android sistemine geçiş yaparım. Tabi xioami mi6 ile ...

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Ben tam 4 kere denedim yapamadım, android bana hiç mi hiç tat vermedi, yapamadım. Bir kere daha kolay kolay bu sistemden çıkmam sanırım.
aynen her ne kadar bende kızsaöda özellikle şuanki işim ve çalışma saatlerim nedeni ile mağazanın ilk defa sıkıntısını çekiyorum. durup durup android telefon bakıyorum ama gel gelelim elimdeki lg g2 ye baktıkça vaz geçiyorum. Pc tarafında özellikle son gelen yapılar ile birlikte belkide uzun zamandır pc kullanmaktan keyif almaya başladım. PC tarafında bana göre win10 özellikle devrim niteliğini daha yeni yeni kazanmaya başladı. telefon tarafında bunları yapamıyor olması bir hayli ilginç. Samsungun inatla tizen işletim sistemini yaygınlaştırmaya çalışıyorken google yeni bir mobil işletim sistemi yaptığı haberleri yayılıyorken bu adamların mobilde bana göre iyi gidiyorken duraksamış olmaları anlamsız ve garip geliyor. ben yıl sonuna doğru mobil tarafında yeniden hareketlenme bekliyorum açıkçası.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Esendağlı
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Aslında sistem olarak baya yol aldık ancak mağaza sorunumuz devam ediyor. Mağazanın giriş sayfasında bile güncelleme yapmıyorlar. Mağazada güzel uygulamalarda var ancak giriş ekranında sürekli aynı uygulamalar gosteriliyor.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Krnl386

Krnl386

Üye
Aslında sistem olarak baya yol aldık ancak mağaza sorunumuz devam ediyor. Mağazanın giriş sayfasında bile güncelleme yapmıyorlar. Mağazada güzel uygulamalarda var ancak giriş ekranında sürekli aynı uygulamalar gosteriliyor.
Katılıyorum. Bu anlamda daha da çok zenginleştirilebilir.
Bu sürümü kullanan tüm insiderlı arkadaşlar ;

+ Telefonu her açılışta bildirim merkezinize düşen : Mesajlaşma+ Uygulamasına hoş geldiniz bildirimi,
+ Edge de siteleri masaüstü görünümde açma problemi

Bu sorunları yaşıyor musunuz ..?

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
suyunsesi

suyunsesi

Üye

+ Telefonu her açılışta bildirim merkezinize düşen : Mesajlaşma+ Uygulamasına hoş geldiniz bildirimi,

Açıkçası ben hiç yaşamadım. L950.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye

Her açılışta derken tamamen kapatıp açmaktan mı bahsediyorsun yoksa kilit ekranı açılışından mı? Açılışta bildirim sorunuyla karşılaşmadım ama edge ile sitelerin masaüstü masaüstü modda açılması sorunuyla karşılaşıyorum.

Krnl386

Krnl386

Üye
Her açılışta derken tamamen kapatıp açmaktan mı bahsediyorsun yoksa kilit ekranı açılışından mı? Açılışta bildirim sorunuyla karşılaşmadım ama edge ile sitelerin masaüstü masaüstü modda açılması sorunuyla karşılaşıyorum.
Tamamen telefonun kapatıp açılmasında...

Krnl386

Krnl386

Üye
Kapatıp açtım şimdi ama öyle bir hatayla karşılaşmadım.
Ben telefonu 2 kez WDRT ile sıfırladım, hiç bir uygulama yüklemeden test ettim. 2 gün boyunca sıkıntı yoktu. Dün bir baktım gelmeye başladı. Çok önemli değil ama her açtığımda sinir ediyor.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye

kararlı sürümdeyim, sadece edge ile ilk açılışta masaüstü sürümün görünme sorununu yaşıyorum. diğer mesajlaşma+ bildirimi hatasına hiç rastlamadım

• Beğen
Tepkiler: Krnl386

Üst Alt