Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
apk için kullanılan yazılım dili ve programı win10 uygulamalarını da yazmak için de tam uyumlu mu olacak acaba? böylece apk yazan kişi başka bir yazılım dilini öğrenmesine gerek kalmadan aynı kullandığı yazılım dili ile win10 için de uygulama geliştirebilecek -mi acaba?

zaakaan

zaakaan

Üye
Build konferansına kadar Windows 10 mobile Split Screen Multitasking ekran görüntüleriyle idare edin. 
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Tek ilgimi çekecek olan buydu sanırım. Süper görünüyor. :)

dücane

dücane

Üye
Build konferansına kadar Windows 10 mobile Split Screen Multitasking ekran görüntüleriyle idare edin. 

Tek kelimeyle harika

goktas19

goktas19

Üye

Windows Phone ile ilk tanistigimdan beri aklimda tasarladigim ozellikler hayata gecerse (gececek gibi gorunuyor) mukemmel olur.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Abi yapma şöyle şeyler bak sabırsızlanıyoruz :eller:

Aybars1979

Aybars1979

Üye
bunlar yenimi? ben daha önce görmedim. sanırım diğer platformalarda benzer bir kullanılışlık yok. en azından ben görmedim. birde lumia 520 ye gelir mi ki?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Beğendiğinizi varsayarak ekran görüntülerine devam ediyoruz :ehe

Taşınabilir klavye dahil Split Screen Multitasking özelliğinin 5" ve üzeri cihazlara gelmesi bekleniyor.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, afwerker, kaygisiz43 ve 4 diğerleri
dücane

dücane

Üye
Beğendiğinizi varsayarak ekran görüntülerine devam ediyoruz :ehe

Taşınabilir klavye dahil Split Screen Multitasking özelliğinin 5" ve üzeri cihazlara gelmesi bekleniyor.

Hocam, @Bay H arkadasimiz, gelismis gdr 2 olabilecegini yazmis. Gdr2 mi yoksa Win 10 mu ?

ardacumhur

ardacumhur

Üye
MESSANGING yazıyor alttaki küçük karolarda ama gerçek mi acep bu ekran görüntüleri?

Bay H

Bay H

Üye
  • Beğen
Tepkiler: dücane
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

bende bişey bilmiyorum,29 nisan saat 18:30 yani bugünü bekleyin demiş

Öyle dememiş.
"Android uygulamaları Windows 10'a gelecek diye paniklemeyi bırakın, düşündüğünüz gibi değil. Yarın hepsi açıklanacak" demiş.

• Beğen
Tepkiler: dücane ve goktas19
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
4,5" içinde aktif olur mu ki :op:

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Split Screen Multitasking için ekran boyutu sınırlaması varmı? @papakudioflu

csH

csH

Üye
Yazılanlar o yönde ve ayrıca telefon simgesinden ayarlar simgesine pek çok şey eski.
evet kesinilikle simgeler w10 a ait değil
daha gdr2 alıcaz ondan sonra w10 yani 2016 :)

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
simgeler 8.1 simgeleri, gdr2 güncellemesi olması kesin gibi. ancak 5" sınırlaması insanın şevkini kırıyor harbi. inş şu çoklu karo özelliği gibi önce 5" diyip ardından tüm modellere verirler de kimse mahrum kalmaz bundan

dücane

dücane

Üye
simgeler 8.1 simgeleri, gdr2 güncellemesi olması kesin gibi. ancak 5" sınırlaması insanın şevkini kırıyor harbi. inş şu çoklu karo özelliği gibi önce 5" diyip ardından tüm modellere verirler de kimse mahrum kalmaz bundan

5" sinirlamasi kesin mi ?

...decode...

...decode...

Üye
5" sınırlaması kaynaklardan alınmış bir bilgi, yani o yüzden kesin bir şey söylemek mümkün değil resmi ağızlarca doğrulanmadıktan sonra. Bu akşamki BUILD konferansında böyle bir durumdan bahsedilirse o zaman öğreniriz cevabını.

Bana kalırsa bu görüntüler sahteymiş gibi geliyor, o alttan inen bildirim merkezindeki yazı fontları falan gerçek olmadığı hissini veriyor ama yine de çok güzel tasarlanmış bir split-screen örneği olmuş.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
klavyeyi düzeltmişler galiba

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Microsoft hesabı bile yeter ücretsiz bir hesap alıyorsun 30 gb alan alıyorsun ve herşeyini yedekleyebiliyorsun. 2. Wp telefonum geldi. Hesapla oturum açtım diğer telefonun aynısı oldu ayarlarla uğraşmadım ve biri teknik önizlemeydi.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve ceza87

Üst Alt