Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
şu pil tasarrufu uygulamasını psikolojik etki yaratsın diye bekletiyorlar galiba...

omerk88

omerk88

Üye
tarihi 1 hafta ileri alıp kapatıp açtıktan sonra denedim sonuna yükledi

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Onenote "i" sorunu varmış.. Ben onenote kullanmıyorum ama kullananlar adına sorayım o halledilmiş mi ?
Send from MTALK on Microsoft Lumia 640 XL
One Note'de ki "i" harfi sorunu devam ediyor, dil ingilizce olduğunda ise sorun olmuyor,
Ben de mecburen i harfini yazacağım zaman klavyeyi değiştirip bu sorundan kurtuluyorum.
Defalarca bu sorun için geri bildirim yaptım ama hala düzelmedi. :((
...
-Yeni yapıda pil şarj durumunda olumlu iyileşmeler var.
-Bildirimlerin kilit ekranında görünme şekli ile ilgili yenilikte iyi olmuş.. en azından tercihe göre seçim yapma imkanı verilmiş.
-Bölge ve dil(abd , ingilizce) değiştirilip Türkçe ye geçildiği zaman 24 saat uygulamasında sorun oluyordu, bu sorun da düzelmiş.
-Alarmlar uygulamasında sorun vardı şimdilik düzelmiş görünüyor.
-Yeni yapıyı yüklerken 1-2 gün sorun yaşadım. Başka bir telefonun internet paylaşımından yararlanarak yüklemek istedim olmadı. Kurum içinden yüklemek istedim olmadı.. Wifi paylaşımı ile yüklemek istediğimde ise ancak 4-5 kez denemeden sonra oldu.

• Beğen
Tepkiler: ddnet
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Yeni yapı pili bayağı sömürüyor bende. 1-2 gün içinde oturur diye düşünüyorum.

ademoz05

ademoz05

Üye
son güncellemeden sonra metin önerileri indirmede sorun yaşayan var mı? Özellikle ingilizce
ve Türkçe veya başka dilde yazı yazarken yavaşlama yaşayan var mı?
not:640 xl

serinaga

serinaga

Üye
son güncellemeden sonra metin önerileri indirmede sorun yaşayan var mı? Özellikle ingilizce

Evet yazarken takılmalar olmaya başladı ...

mTalk'tan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: ademoz05
zarex

zarex

Üye

watsapp ta yazarken takılıyor yazacaktım ki şu cevabı yazarkende takılmalar oldu. yani evet takılıyor berbat bi şekilde . peki ya çözüm

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
2017de Nokia android telefon çıkarıyormuş, geçiş yapıcam artık, 2013 ten beri windows sıktı :)
Nokia çıkartmıyor. Nokia ismi ile başka bir firma uretecek. Ayrıca android ile işim olmaz. Windows Mobile 10 her türlü işimi görüyor. (Güvenlik benim için önemli)
watsapp ta yazarken takılıyor yazacaktım ki şu cevabı yazarkende takılmalar oldu. yani evet takılıyor berbat bi şekilde . peki ya çözüm
İnsider kullanıyorsunuz farkındasınız değil mi? Geri bildirim yaparsanız sorunun çözümü için çalışırlar.

zarex

zarex

Üye
Nokia çıkartmıyor. Nokia ismi ile başka bir firma uretecek. Ayrıca android ile işim olmaz. Windows Mobile 10 her türlü işimi görüyor. (Güvenlik benim için önemli)

İnsider kullanıyorsunuz farkındasınız değil mi? Geri bildirim yaparsanız sorunun çözümü için çalışırlar.

psikolojik olarak her yapıda daha iyi olacak izlenimi oluştu bende . Sinirlenmeyin azizim

furyzer0

furyzer0

Üye

En azından ekibin büyük bir kısmı aynı.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

serinaga

serinaga

Üye
şu pil tasarrufu uygulamasını psikolojik etki yaratsın diye bekletiyorlar galiba...

Çok ilginç, bugün şarj cihazını taktım, şarj olmadığı gibi telefon kendini resetledi, açılınca tekrar şarj etmeyi denedim, tepki yok, bir zaman sonra şarj etmeye başladı ama bu defa da yavaş şarj diyor, şarj cihazı kendi orijinal cihazı. Allahtan Qİ şarjda sorun yok :)

remzi33

remzi33

Üye
Arkadaşlar Whatsapp son bir gündür bende açılmıyor. Defalarca kaldırıp yeniden yükledim, olmadı. En son bugün cihazı sıfırladım, ilk iş whatsapp ı yükledim yine olmadı, açılmıyor. WhatsApp'la ilgili konuda bu durumu yazmıştım ancak pek bakan olmuyor galiba o konuya. O yüzden burdan sorayım dedim.

serinaga

serinaga

Üye
Telefonu sıfırlaman gerekebilir, WhatsApp değildi ama, bir uygulamadan dolayı sıfırlamak zorunda kalmıştım ...

remzi33

remzi33

Üye
Telefonu sıfırlaman gerekebilir, WhatsApp değildi ama, bir uygulamadan dolayı sıfırlamak zorunda kalmıştım ...
Cihazı sıfırladım zaten hocam. Ancak yedekten geri yükleme yaptım.
Uygulamanın cihazda depoladığı dosyaları silmenin bir yolu var mı?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Cihazı sıfırladım zaten hocam. Ancak yedekten geri yükleme yaptım.
Uygulamanın cihazda depoladığı dosyaları silmenin bir yolu var mı?
Uyguma sıfırlamak şimdilik yok ama gelecek(miş).

Lumia 1520 ilemTalk'tan gönderildi

remzi33

remzi33

Üye
Uyguma sıfırlamak şimdilik yok ama gelecek(miş).

Lumia 1520 ilemTalk'tan gönderildi
o gelene kadar oooo
Telefonu hard reset olarak sıfırladım. yedek yüklemedim. bu lanet uygulama yine açılmıyor! Eski sürümlerde yüklenmiyor. Ya arkadaşlar yok bi çözüm önerecek olan?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yapı 14986 için geri sayım başlasın, bakalım ne yumurtlayacaklar

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
remzi33

remzi33

Üye
o gelene kadar oooo
Telefonu hard reset olarak sıfırladım. yedek yüklemedim. bu lanet uygulama yine açılmıyor! Eski sürümlerde yüklenmiyor. Ya arkadaşlar yok bi çözüm önerecek olan?
Arkadaşlar kimse bişey bilmiyor mu bu konuda?

Üst Alt