Nokia 5800 CFW Window 8 For Nokia 5800 Xpressmusic Rm-356 | Window Firmware - Metro 8 Cfw

Sponsorlu Bağlantılar

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
    Konu Sahibi
Window 8 For Nokia 5800 Xpressmusic Rm-356 | Window Firmware - Metro 8 Cfw
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
video bu

dowload link:
arkadaşlar yönetim neyapıp ne edip bunu hiç bozmadan Türkçe orijinal dil olarak yapmasını istiyoruz
orijinal site :

beatboxqwe

Üye
bu yönetimin yapacağı bişey değil bir arkadaşımız uğraşıcak yapacak ben yapmayı bilsem ben yapıcam

Mr.osman

Üye
Bunun türkçesi var zatenPardon pardon bunun ki yoktu. Ama bunun ingilizcesini yüklemiştim pek de güzel bi cfw değildi tema efecti denen şeyden mahrum kalmış. İyi bi cfw istiyorsan independent live v7 şiddetle tavsiye ederim dostum :)

hikmet366

hikmet366

Üye
size kaç defa söylemem gerek ve yine söylüyorum

bu bir uygulama ofw ye gömülmüş win8 görünümlü bir program bunun türkçe yapılamaz bu uygulamayı yapan türkçe yapsaydı program türkçe olurdu

ama ben onu türkçe yapsam bile ofw bölümünü yapabilirim türkçe dil eklesem türkçe yazmada eklesem o uygulama türkçe yapılamaz .

beatboxqwe

Üye
hikmet senin dediğin başka bu teması falan her şeyini benzetmisler ev ekranı da flaş ev ekranı yani bu senin dediğin xtron phone veya lumia uygulaması değil anladın mı yani o uygulamayı flaş haline getirmisler ve fwnin temasını da windows phone a benzetmisler olay buyükledim çünkü ordan biliyorum

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
    Konu Sahibi
bizim form ve s60v5 5800 bölümünün yünetimi yapsın rica ediyoruz veya Windows phone olduğu gibi 5800 yamasınlar andiroid olmuyor bari lumi cfw yamasınlar 5800 bişeyler yapsınlar usta

kartal555

kartal555

Üye
benim vardı zaten retro wp8++ v1 sana da tavsiye ederim.

beatboxqwe

Üye
Kardesim sen fw yi degistirmissin w8e hic benzemiyor ki

Üst Alt