Win7 > PC can çekişiyor Yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Win7 > PC can çekişiyor Yardım edin
Win7 bilgisayar var. (Laptop) En son virüsten geçilmez oldu o aralar win10 du. Kendi CD si ile format attım ama CD 2009dan kalma . Ondan sonra bilgisayar acayip ağırlaştı . Sonra iso ile win7ultimate kurdum . Şuan ne işlem yapsam donuyor , microsoft iletişim kutusu ile yanıt vermeyi kesti işlemi durdur penceresi çıkıyor. Güvenli modda açtım , disk temizleme yapayım dedim 3 kez denedim 3ünde de otomatik kapandı. Şuanda da 5 dakikada açıldı ama hoşgeldiniz yazısı yok sadece simsiyah ekran ortada fare imleci . Bilgisayar neden böyle oldu , nasıl düzeltirim ?{Virüs taraması sonucu sadece pesin cracki var virüs olarak gorulen . Virüs yok yani}

exp_l0it

exp_l0it

Üye
kurdugunuz iso msdn miydi ?

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
exp_l0it

exp_l0it

Üye
bilgisayar ozelliklerini ogrenebilirmiyim acaba :)
microsoftun sitesinden w10 indirip tum diskleri silmeli sekilde format atmanizi oneriyorum, virus akilli ise diger disklere de bulasabilir... sonrada yeni kurulan sistemi ele gecirebiliyorlar, benim eski kasada vardi

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Şimdi tekrar temiz kurulum yapiyim dedim CD okuyucu bozuk zorla okutuyordum zaten okumuyor az kaldı bilgisayara çekiçle dalacağım

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
W10 indirmiştim epey bi beklettikten sonra bir hata oluştu dedi bıraktı
Usb yok ; 8GB vardıbir tane o da okuldaki akıllı tahtaya takınca bozuldu :p

exp_l0it

exp_l0it

Üye
buradan indirme aracini indirerek indirmeyi baslatin, ag baglantili guvenli modda yapin bunu.
bir tane usb bulabilirseniz guzel olur... kacinci sinif ?

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Şuan tutarlılık gözden geçirmesi yapıyor. Fişi çeksem yada tuştan kapatsam sıkıntıolurmu ?
Lise3 sınıfım

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Usb bi tane var da boot olmuyor sandisk cruzer marka
Yolun uzun derken anlamadım abi :D

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Rufusu duymadım dolayisiyladenemedim.
>>>
Sınavı hiç sormayın zaten :p
++++++++++
Şuan formata baslamıştım temiz kurulumla c yi sildim , ama2 kez denedim bir yerden sonra hata veiyor F: ile alakalı . Şimdi C de silindi ortada kaldım -_-
Biri yardım etsin :(

exp_l0it

exp_l0it

Üye
hata ney ?

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Windows başlatılamadı . Yeni yapılan donanım veya yazılım değişikliği buna neden olmuş olabilir diyor . C deki herşeyi silmiştim ondan sanırım :p Şimdi rufusu deniyorum İnşallah olur ...
Flaşı pc görmüyor , mp3 ün flaşını denedim onu darufus kabul etmiyor ne halt yiyeceksem :D

exp_l0it

exp_l0it

Üye
isoyu hangi modda yazdiriyorsun ?

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
iso felan hepsini kenara bırak hdd yi bi kontrol et hd tune ile ve ram leri sök tek tek tak aç sorunun donanımsal yazılımsal değil . bilginiz yoksa teknik servise verin

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Şimdi tekrar temiz kurulum yapiyim dedim CD okuyucu bozuk zorla okutuyordum zaten okumuyor az kaldı bilgisayara çekiçle dalacağım
usb ile tam bir temiz kurulum yaparak windows 10 kurmanızı öneririm:)

Üst Alt