Win XP'den Win 7'ye

• 23 Temmuz 2014
  • 567 Okunma
  • 20 Cevap

1. Arkadaşlar biraz komik olabilir ama 988 mb ramlik bir pcye win7 32 bit kurulurmu ?

Yazan: Hermaphroditos
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. mümkün hiçbir sorun olacağını düşünmüyorum tabi driverleri var mı diye kontrol etmen lazım

Son düzenleme: 23 Temmuz 2014
  3. Kurabilirsin fakat ram düşük olduğu için kasabilir...

4. Büyük ihtimalle kasar hiç deneme bence.

5. çok bir şey yüklemezsen kasmaz kardeşim yükleyebilirsin sorun yok

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. aynn öyle çok oyun oynamıyorsan yükle kasacağını sanmam kasarsa aeroyu kaparsın biter kasması

7. kurulabilir ama işlemcine bağlı :)

8. Bu arada Gigabyte diye bi anakart var ondan var. Hdd 80 gb. Ve cevaplayanlara tşk.
    ---
    Benim win7 kurma sebebim xp kullanırken kendini yeniden başlatması.

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. emin ol win7de de yapacaktır aynı hatayı ve hdd o kadar önemli değil oyun oynamıyorsan ve sade internet dersen 20gb bile yeter
    ---
    kapanma sorunu genelde donanımsal olur güç kaynağında kablolarda filan sorun vardır

10. 20 gb hddye win 7 kuramazsın şişme yapar win7

11. kurar 16gb istiyo ;) program kurmazsa olur

-Emre bunu beğendi.
  12. -Emre bunu beğendi.
  13. yok farketmez onun kaç bit olduğu

14. windowsun diğer dosyalarına da 2gb tutmaz ama 2 gb desen yine de kuruluyor :D :D
    ---
    fark eder dosyalar azalır 32bit olunca ki zamanında bn kndim 40gblik hddyi 2 ye böldüm yani c ve d olarak kurdum yani sorun da olmadı ;)
    ---
    istediğin yere bakabilirsin kurulur :D

15. 2 gb etmiyor mu :) o bilgisayar çalışmasın o zman ne diyeyim. bende hepi topu hepsi gereki 10 program var (oyun değil) 31 gb yer kaplıyor yani win7 kuracaksan hdd en az 50-60 gb olmalı
    ---
    kurulmaz demedim ki :) kurulur da bi süre sonra yer azalıyor diye bağırmaya başlar bi işe yaramaz yani ayrıca bu home basic bundan boşu starter :) 32 bit çok bişey farkettirmez. bir de bunun geri dönüşüm kutusu olayı var onu bilmeyen zaten kurmasın o sisteme win7

16. program kurma sade internet için kullan tmm oyun program vb kurarsın demedim ztn sadece windowsu kurar çalıştırırsın dedim

17. Win 7 de kurulur fakat win8 tavsiye ederim kesinlikle ram kullanımı boşta 450mb falan win7 de boşta yaklaşık 700mb gidiyordu

-Emre bunu beğendi.
  18. internet için ben olsam sadece android kurarım :) bir de sürekli internet içinse bunun bir de temp klasörü var yani uğraştırıcı iş

19. bak 2. yorumunda anlamışsın dediğimi birde 32 bit 16, 64bit ise 20gb yer kaplıyo 4gb fark var çok değil ama 20gb ise hdd fark eder :D
    ---
    adamın konusunu daha fazla kirletmeyelim istersen ;) w7 kurmak istiyor ki öyle söylüyor yer yoksa ztn xp kurar ki android kurmasını tavsiye etmem android istese pcyi satıp tablet alır daha fazla kirletmemek için son mesajım bu konuya

-Emre bunu beğendi.
Yüklüyor...
18/10/2018 - 05:50