win 8 kurulmuyor hemen bakarsanız sevinirim

Sponsorlu Bağlantılar

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
win 8 kurulmuyor hemen bakarsanız sevinirim
Bu işte uzman sayılabilecek kadar bilgiye sahibim yıllardır Professional şekilde format atarım Win 8 kurulu bilgisayarımı arkadaşıma verdim Win 7 yapmış . Bende her zamanki Win 8 kurduğum dvd ile kurayim dedim dosyalar kopyalanıyor kısmından sonra güncelleştirmeler yükleniyor kısmında şu hatayı alıyorum ;
Windows could not set The offline locale Information . Error code : 0x80000001

hikmet366

hikmet366

Üye
Internet bağlimi

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
Hayır değil

hikmet366

hikmet366

Üye
neti bağla öyle yap

- - - Eklendi - - -

neti bağla öyle yap

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
İnternet yok ki evde Win 7 kurdum ama win 8 kurmam gerek ya aynı dvd lerle defalarca internetsiz kurdum şimdi istemesi ilginç

hikmet366

hikmet366

Üye
bilemem belki internet gerekır diye düşünüyorum

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
2 tane Win 8 dvdsi var biri Multi diğeri sadece Win 8 Pro x86. Multi' den kurarken belirtiğim hatayı alıyorum
Win 8 Pro x86' yı kurarken %30 da takılıyor bilgisayar sorunlu değil dvd' leri bilgisayara kalıp olarak alabiliyorum okuma hatası almıyorum anlamadım .

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
sanırsam harddiskle ilgili bir sorun yaşıyorsun.
win8 kurulumu 15 dk sürüyor normalde takılma vs donanımsal bir sorun olmadığı sürece olmaması gerekiyor

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
sanırsam harddiskle ilgili bir sorun yaşıyorsun.
win8 kurulumu 15 dk sürüyor normalde takılma vs donanımsal bir sorun olmadığı sürece olmaması gerekiyor

hala halledemedim bugün hard disk değiştireceğim normal internet yok olsa takarım büyük ihtimalle kurar telefondan bağlıyorum. Hard disk olmazsa dvd değiştircem. Win 7 sorunsuz kuruyorum onuda kurmasa anlarımda kuruyor bilgisayarda yeni çift çekirdek olmasına rağmen gördüğüm en iyi çift çekirdek diyebilirim .

Üst Alt