WikiPedia Lookup Extension 0.3.1 Download

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CK1991

CK1991

Üye
    Konu Sahibi
WikiPedia Lookup Extension 0.3.1 Download
Tanıtım:
; Mozilla Firefox internet tarayıcınız için bir eklentidir.
Mozilla Firefox’un yeni sürümü olan 3.0 uyumluluğu sağlanmış.
Eklentinin Kullanım Amacı :
Bu eklenti sayesinde fareniz ile seçtiğiniz bir kelime, harf veya cümleyi sağ tıklayarak kolaylıkla Vikipedi, özgür ansiklopedi ( ) de arayabilirsiniz.
Ansiklopedik bilgilerle içiçe bir işiniz varsa veya öğrenciyseniz, Vikipedi’yi kullanma ihtiyacı duyanlardansanız ve bir de Firefox kullanıyorsanız bu eklenti tam size göre.
Firefox Eklentilerinin Kurulması :
Programı innDir linkine tıkladığınızda gelen ekranda tarayıcınızın menü kısmının altında çıkan sarı uyarı çubuğuna tıklayıp “Bu Siteye İzin Ver” seçeneğini seçmeniz halinde Firefox eklenti yükleme/kurma penceresi gelecektir.
Bu pencerede “Kur” butonundaki sayan süre bitince bu tuşa basıp kurulmasını sağlayabilirsiniz.
Eklentiyi Kaldırmak ve Güncellemek :
Tarayıcınızın üst menülerinden Araçlar menüsünün altındaki Eklentiler kısmına tıkladığınızda açılan Eklenti Kurma / Kaldırma / Güncelleme penceresinde kaldırmak istediğiniz eklentiyi bulup üzerinde sağ tıklayıp “Kaldır” diyebilir veya üzerine bir kez tıklayıp bu pencerenin alt kısmında bulunan “Kaldır” tuşuna basarak kaldırabilir veya “Güncelle”
butonu ile pencerede bulunan tüm eklentilerin güncellenmesini sağlayabilirsiniz.
Editörün Yorumu :
Eklentinin yaptığı iş çok basit görünse de bir içerik aramak için, sık kullanılanlardan sitesini açıp, kelimeyi yazıp, ara butonuna basıp, sonucun gelmesini beklemekten veya adres çubuğuna site adını yazıp bu işe başından başlayıp vakit kaybetmektense bu eklentiyi kullanmanın çok daha faydalı olacağına inanıyorum.
Sürüm : 0.3.1
Boyut : 22 Kb
Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Üretici Firma : Espen Dallokken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt