WikiPedia Lookup Extension 0.3.1 Download


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CK1991

CK1991

Üye
    Konu Sahibi
Tanıtım:
; Mozilla Firefox internet tarayıcınız için bir eklentidir.
Mozilla Firefox’un yeni sürümü olan 3.0 uyumluluğu sağlanmış.
Eklentinin Kullanım Amacı :
Bu eklenti sayesinde fareniz ile seçtiğiniz bir kelime, harf veya cümleyi sağ tıklayarak kolaylıkla Vikipedi, özgür ansiklopedi ( ) de arayabilirsiniz.
Ansiklopedik bilgilerle içiçe bir işiniz varsa veya öğrenciyseniz, Vikipedi’yi kullanma ihtiyacı duyanlardansanız ve bir de Firefox kullanıyorsanız bu eklenti tam size göre.
Firefox Eklentilerinin Kurulması :
Programı innDir linkine tıkladığınızda gelen ekranda tarayıcınızın menü kısmının altında çıkan sarı uyarı çubuğuna tıklayıp “Bu Siteye İzin Ver” seçeneğini seçmeniz halinde Firefox eklenti yükleme/kurma penceresi gelecektir.
Bu pencerede “Kur” butonundaki sayan süre bitince bu tuşa basıp kurulmasını sağlayabilirsiniz.
Eklentiyi Kaldırmak ve Güncellemek :
Tarayıcınızın üst menülerinden Araçlar menüsünün altındaki Eklentiler kısmına tıkladığınızda açılan Eklenti Kurma / Kaldırma / Güncelleme penceresinde kaldırmak istediğiniz eklentiyi bulup üzerinde sağ tıklayıp “Kaldır” diyebilir veya üzerine bir kez tıklayıp bu pencerenin alt kısmında bulunan “Kaldır” tuşuna basarak kaldırabilir veya “Güncelle”
butonu ile pencerede bulunan tüm eklentilerin güncellenmesini sağlayabilirsiniz.
Editörün Yorumu :
Eklentinin yaptığı iş çok basit görünse de bir içerik aramak için, sık kullanılanlardan sitesini açıp, kelimeyi yazıp, ara butonuna basıp, sonucun gelmesini beklemekten veya adres çubuğuna site adını yazıp bu işe başından başlayıp vakit kaybetmektense bu eklentiyi kullanmanın çok daha faydalı olacağına inanıyorum.
Sürüm : 0.3.1
Boyut : 22 Kb
Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Üretici Firma : Espen Dallokken
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt