Wifi Kirma yontemleri engellenmeli

Sponsorlu Bağlantılar

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
Wifi Kirma yontemleri engellenmeli
Ozan abi ve Dogus Pertez abi forumda ***** imei atma felan yasakken wps kilidiyle wifi kirma konulari acik bu kul hakkina girer bunlari silebilirmisiniz ve bu tur konular yasaklanmali
@ANIL
@Ozan
@Dogus Pertez
@Revengeful
@EroL
@Reşwan

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Zaten yasak bu konular da sitemizde.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
yasak olup olmadığını tam olarak bilmiyordum ama bu tür açık konular mevcut:)

Son düzenleme:

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
evet aynen konular silinmeli ve duyuru yapilmali

Rygebin

Rygebin

Üye
NextWorld dü galiba konusu vardı hocam eminim şu an duruyor.
Durmuyor olabilir bulamadım

Hasand.

Hasand.

Üye
konuda @Reşwan adminin mesajı var eğer gerçekten işe yarıyorsa çöpe almam gerekir demiş bende görmüştüm buna benzer konular:)
pardon yaramiyosa denis
denedim ama hiç işe yaramıyor

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
wifi şifresi kırmak o kadar da kolay deqil .

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
evet hemde sitenin ismi kotuleniyor ***** sitesi gibi olur deilmi buna bi cozum lazim @Dm.Pro

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
evet hemde sitenin ismi kotuleniyor cra ck sitesi gibi olur deilmi buna bi cozum lazim @Dm.Pro
Evet Sitemizşn Hem Adı Kirleniyor Ve Buraya Oldukca Zor Hack lar Girebilir Ve . Sitemiz kulanılmaz bir hal almış ollur

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
Baydırman

Baydırman

Moderator
mümkün değil zaten.

xmustx

xmustx

Üye
Arkadaşlar wifi kırmakla vpn kurmayı karıştırmayalım olur mu ?

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Sorun varsa şikayet edin :hmmm Yöneticilerimiz mutlaka ilgilenecektir.

• Beğen

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
:oke:

Saracen Yusuf

Üye
Wifi kirmaz o uygulama sadece vps varsayilan pin kodunu dener dogruysa wofiye baglanir dogru degilse yanlis der bence sakincasi olmayan bir konu

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Wifi kirmaz o uygulama sadece vps varsayilan pin kodunu dener dogruysa wofiye baglanir dogru degilse yanlis der bence sakincasi olmayan bir konu
yinede bazı ağları kırabilir cve hack için kullanılabilir bence silinmeli:)
Wifi Şifre Kırma (Denendi) Wibr+(Wifinizin Güvenliğini test edin.) - MaxiCep

linkte verdıgım @NextWorld paylaşımı ama wıfi guvenlıgını test etmek içın kulanılabılır dıye yazmiş
* Bu Uygulama Aslında WIBR +WPA/WPA2 PSK Wi-Fi Ağlarının Güvenliğinin Test Edilmesi İçin Geliştirilmiş Bir Uygulamadır. !
*Uygulama yalnızca güvenlik testi amacıyla yazılmıştır.(edindiğim bilgilere göre) Farklı görevlerde kullanmanın Kul Hakkına yol açacağınıda unutmamak gerekir.
*Herhangi sebeple şifre cracklama için kullanılmasından ne ben nede maxicep sorumlu değildir.
* GooglePlayde Wifi Wpa/Wps tester uygulamalrı vardır, yani test uygulamaları yasak olamayabilir.

test amaçlıysa güzel ama gerçekten şifreyi gösteriyorsa kötü amaçla kullananlar çok olacaktır bence silinmeli @Ozan :)
Ozan abi ve Dogus Pertez abi forumda cra ck imei atma felan yasakken wps kilidiyle wifi kirma konulari acik bu kul hakkina girer bunlari silebilirmisiniz ve bu tur konular yasaklanmali
@ANIL
@Ozan
@Dogus Pertez
@Revengeful
@EroL
@Reşwan
herttürlü hack yöntemi kesinlikle yasak olmalı sitemize yakışmıyor:maxicep:

Ozan

Ozan

Admin
Bu tip test araçları Google Play Store gibi marketlerde de olduğundan bir problem yaratmayacaktır. Bu uygulamaların amacı dışında kullanılması tarifi ve sunumu yasaklanabilir tabiki. Sonuçta yukarıda bahsi geçen uygulama bir bağlantı güvenliği test uygulaması, zaten muhtemelen size şifreyi kırıp vermeyecektir :)

O yüzden konuları değerlendirirken amacına göre hareket etmemiz gerekiyor. Normalde tabiki wi-fi şifre kırma gibi illegal yöntemler sitemizde tamamen yasak.