futbol hakkında öneri

• 31 Ağustos 2014
  • 338 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ANIL, Dogus Pertez , EroL , Nextman ,
    Ozan, Praetor, Revengeful, Reşwan, papakudioflu

her futbol takimina özel bölüm olsa o takimin bilgilerini haberlerini içerse iyi bir bölüm olurdu.

Yazan: jojo_va
    Samsung ile gönderdi
    Buğra bunu beğendi.
  2. etiketleme öyle olmaz @ANIL diye olur, birde bu biraz zor :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Samsung ile gönderdi
  4. her takım için ayrı ayrı yer olmaz burası telefon üzerine kurulu site, futbol sitesi değil ki tüm takımlar olsun :) benim görüşüm bu bakalım @Yönetici ne diyecek :ehe

Mobil cihaz ile gönderdi
    Mad EagLe bunu beğendi.
  5. Mobil cihaz ile gönderdi
    asigsasi bunu beğendi.
  6. ben şu an bulunan futbol bölümüne dahi karşıyım tamamen kışkırtıcı mesajların yazıldığı bölüm olarak görüyorum maxicep adı üstünde teknoloji forumu bu istek için olumlu bakmıyorum

2 gün sonra 2. lig takımları niye yok derler :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 31 Ağustos 2014
  7. Futbol bölümü şuan yeterince düzenli bence. Admin arkadaşlar gerekli görürlerse düzenlerler. Şuanki haliyle kalacaktır muhtemelen.

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Zaten futbol bölümünde büyük takımlar var yani çok taraftarı olan takımlar. Süper ligde 18 takım var ve 3 tanesi her sene gidiyor yenisi geliyor. Her sene düzenlenmesi gerekir diyelimki düzenlemedi 2. ligin olması gerek. Zaten çok aktif bir bölüm değil isterseniz istediğiniz takımın bilgilerini Diğer Futbol Kulüpleri & Ligler - MaxiCep bölümünde paylaşabilirsiniz. Ancak sizin dediğiniz gibi olursa uğraşmaya değmez. Atıyorum Kasımpaşa için bölüm açıldı. Kim orada sürekli paylaşım yapacak ? Hadi diyelim kasımpaşanın bilgileri kadrosu vs konular açıldı ama nereye kadar konu açılabilir ? Şuan olması gerektiği gibi fazla kalabalığa gerek yok bence.

9. 4 buyukler yada sadece haberlrin içerdiği tek bir bölüm olabilir.

Samsung ile gönderdi
  10. Olmaz, olamaz, olabilemez, olmamalı... :no:

11. Futbol bölümü mevcut haliyle yeterli. Her takıma tek tek kategori ve alt kategoriler belirlemek mevcut yönetim kadromuzu fazlasıyla zorlayacaktır. Önümüzdeki dönemlerde düşünülebilir ancak şimdilik olumsuz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/10/2018 - 15:06