Uygulama WiFi den ne kadar kullandığımiyi gösteren uygulama

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
WiFi den ne kadar kullandığımiyi gösteren uygulama
İş yerinde ki WiFi den şu kadar kullanmışım
Evdeki wifı den şu kadar kullanmışım
Mobilden şu kadar kullanmışım gibi gösterebilecek bir uygulama lazım

Yani ben 2 wifı bagliysam bu 2 sini toplayıp da bana göstermesin ayrı ayrı göstersin istiyorum niye derseniz bu ay kaç GB internet harcadım öğrenmek istiyorum bu modem İnterneti aldığım kişi ile kötü oldum hep ben kullanıyormuşum İnterneti beni suçladı

triss

Üye
telefonun veri kullanımından bakabilirsiniz ama program istiyorsanız "internet speed meter " var

triss

Üye
Ayrı ayrı göstermesi gerek wifi lerı 2 side toplam kullanımı gösteriyor

Kardeş yokmu wifi lerı ayrı ayrı gösterebilecek bir ayar bir program
zaten ayrı ayrı gösteriyor ayarları incele

askımm

Üye
ark pro hosuma gtdi ama s6 olmadı drek indirdigimde calısmadı ya

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bir Dünya Uygulama Var En Azından ZSymbianda Hem Mobil Hemde Wifiyi Ayrı Ayrı Gösterebiliyor Araştir Vardir İllaki

furyzer0

furyzer0

Üye
İlla ki vardır ama çok kişinin dikkatini çekmediği için bilinmiyordur

Sent from mTalk using lumia950

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
zaten ayrı ayrı gösteriyor ayarları incele
Ben tp link modemi ayrı Asus modemi ayrı gösterecek hızı göstermese de olur kullandığım İnterneti göstersin yeter
Senin gönderdiğin foto modem.ve mobil veriyi ayrı gösteriyor

triss

Üye
Ben tp link modemi ayrı Asus modemi ayrı gösterecek hızı göstermese de olur kullandığım İnterneti göstersin yeter
Senin gönderdiğin foto modem.ve mobil veriyi ayrı gösteriyor
öyle bi şey old. sanmıyorum.her iki modeme de telefon aynı wifi alıcısı üzerinden bağlanır,farklı zamanlarda.özel bi program bulmak lazım

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
ortak kullandığın modemi normal olarak kullan 1 ay. diğer zamanlarda da kullanmamaya veya mobil veri üzerinden idare etmeye çalış dene gör kendin. bide şimdi arkadaşınız da internet kullanımına dikkat edecektir artık. bak gördün mü bu ay hiç kullanmadım yine sen kullanmışsın diyebilmek için buna karşı da önlem al :D:D

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
ortak kullandığın modemi normal olarak kullan 1 ay. diğer zamanlarda da kullanmamaya veya mobil veri üzerinden idare etmeye çalış dene gör kendin. bide şimdi arkadaşınız da internet kullanımına dikkat edecektir artık. bak gördün mü bu ay hiç kullanmadım yine sen kullanmışsın diyebilmek için buna karşı da önlem al :D:D
Babam okey oynuyor abim ise sahibinden ilanları bakıyor

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
ttnet internet uygulaması var onu kur her kullanıcı için ayrı giriş yap ne kadar kaldığını görürsün

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
ttnet internet uygulaması var onu kur her kullanıcı için ayrı giriş yap ne kadar kaldığını görürsün
Şifreleri bende yok ve internet Ttnet değil Türknet ve İnterneti ortak kullandığımız için benm kullandığım İnterneti ayrı hesaplamam gerek

Üst Alt