Wi-fi,usb,bluetooth web kamerası programı

Sponsorlu Bağlantılar

JoS

JoS

Üye
USB kablo ile baglanmiyor arkadaslar hata veriyor...

meymet

Üye
evet usb cable not connected diyor:S

omega_osman01

Üye
kardeş aktivasyon şifresi ne
kardeş???????

Bystone

Bystone

Üye
oo çok güzel bir proğram bluetoothlada oldukca güzel çalışıyor paylaşım için teşekkürler...

rioter

rioter

Üye
saol kardes

21sacraments

21sacraments

Üye
ya wifi seçiyorum modemi seçiyorum airties diye ama server neyim bişi istio 192.168.2.1 yasıom olmuo ne yasmamız lasım oraya?? bluetoothla oluo

ilkcen

Üye
Bende n82 var ve sorunsuz çalıştı paylaşım için teşekkürler.
Süpper bi olay ya!!!

jipien

jipien

Üye
Teşekkürler saol güzel calışıyor

turkuazist

Üye
paylaşım için teşekkürler

N95 8gb wi-fi de sorunsuz çalışıyor. Gerçekten harika bir program. Telefonu sabit bir yere koy güvenlik kamerası gibi kullan. evin her tarafında çekiyor kablosuz web-cam. süper bir şey...
Ayrıca wi-fi den bağlanabilmek için bilgisayarınızı ağ paylaşımına açmanız gerekmekte. açtığınızda bilgisayarınızı göreceksiniz ve bağlanacaksınız bu kadar basit...

mafia35tr

Üye
nokia 6280 e uyumlumu

chupper67

Üye
Ya arkadaşlar biriside activasyon kodunu yazmamış.Çalışıyo diyen arkadaşlar nasıl çalıştırmış acaba bizede anlatabilirlermi??

luddite

luddite

Üye
Bu programı msn de webcam olarak kullanabiliyor muyuz? Ya da o şekilde kullanılabilen bir program var mı?

cetin61

cetin61

Üye
kardeş süpersin emeğine sağlık

erdemefe

erdemefe

Üye
paylaşım için çok teşekkür ederim program gerçekten çok güzel n95 8gb ile denedim wifi ile çok güzel ve hızlı şekilde görüntü alabiliyorum fakat bilgisayarda kamera ve tarayıcılar bölümünde çıkmadı dolayısıyla msnde kamera seçerken bu program çıkmıyor bu programı msnde web cam olarak kullanmak için ne yapmalıyız

Üye
arkadaşlar aktivasyon nerede interneti o kadar araştırmama rağmen bulamadım creak falanda çalışmıyor kuruyor ama olmuyor

alifur

alifur

Üye
teşekkürler

osman_ersoz

Üye
tesekur ederım kardes

Üst Alt