Wi-Fi ile uyguluma yöneticisinin yavaş çalışması ?! (2g yada 3g ile bağlanırken çokdaha hızlı)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcalhan88

Üye
    Konu Sahibi
Wi-Fi ile uyguluma yöneticisinin yavaş çalışması ?! (2g yada 3g ile bağlanırken çokdaha hızlı)
merhaba arkadaşlar telefonum wi*fi ile internete baglıyken anlamadıgım bi nedenden dolayı uygulama yoneticisine geç bağlanıyor kurulum kısmına çok çok geç geçiyor.. toplulukda baya bi aradım bu sorunu yaşayan başka birileri varmı die ama cevap bulamadım. internet hız testi yaptıgımda n900'üm ile wi-fi nin baglanma yada hız sorunu yok.. ortalama 8-9 mb/s çıkıo (bulgaristanda yaşıyorum servis saglıyacısı farklı) 3g ile hız testi yaptıgımdada 3-4 mb/s DURUM BU İKEN NEDEN KURULUMLAR YAVAŞ?

selhey

selhey

Üye
bende ayni sorunu yasiyorum.. 3g nin hizi cok iyi yalniz wifi si berbat cok agir giriyor
bu sorunun cozumunu bilen arkadaslar varsa cozumunu sunarsa seviniriz..
serkeftin..

mcalhan88

Üye
    Konu Sahibi
n900 rus forum sitelerinde faster app. manager u yüklemeyi tavsiye etmisler ancak hic bir farkı yok.. hem orjinal uygulama yoneticinde hemde faster app. managerda katalog ekleme ve program kurma işlermleri aşırı yavaş.. anlayan bir arkadaş yardımcı olursa seviniriz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt