Wi Fi ayarlarını yaparmıorm n95in biri yardm edebilirmi :(

Sponsorlu Bağlantılar

basehead

Üye
    Konu Sahibi
arkadas lar n95 8 gb var ama wireless ayarlarını yapamıorum tam baglanıcam nete sıfre fln gırıom bı hata verıo etkınlestırme fln bısı dıo help meeee :vur
 


venusutarit

venusutarit

Üye
Menü/Araçlar/Bağlantı/Bağl.Yön/Mvc WLAN ağl. eğer wlan varsa seçenekler/erişim noktası tanımla hepsi bu fakat şifreli bir ağa erişim noktası tanımlayacaksan ş i f r e yi bilmelisin sana sorar zaten yada sağ tarafında kilit resmi görürsün
 

dranza

Üye
WEB ANAHTARI istiyo wlan bu ne demek anlatabılır mısınız ?

--------------- Ekleme ---------------

WLA için önceden payLasılmıl WEB anahtarı istiyo yhaa :S
 
Esendağlı

Esendağlı

Üye
WEB ANAHTARI istiyo wlan bu ne demek anlatabılır mısınız ?

--------------- Ekleme ---------------

WLA için önceden payLasılmıl WEB anahtarı istiyo yhaa :S
evet o wlan ağının şifresidir.yani herkimin ise wlan a şifre koymuş vede bunu paylaşmak istememiş.eğer şifreyi sana verirse anca o wlan ı kullanabilirsin.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt