Whatsapta yabancı numara kullanma

Sponsorlu Bağlantılar

incimsi01

incimsi01

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapta yabancı numara kullanma
Merhaba arkadaşlar kendi kullandığım bir yöntemi anlatacağım sizlere
Öncelikle google playden voxox adlı bir uygulama var resimdeki uygulama onu indiriyoruz kaydoluyoruz
uygulamaya kaydolup giriş yaptıktan sonra üstteki seçeneklerden en sağda olan more kısmına tikliyoruz
en üstte voxo number yazan numara bizim numaramiz whatsapi açıyoruz turkey yazan yere tıklayıp american somoa olanı seciyoruz simdi yukarda gözüken voxox number kısmındaki numarayı başındaki 1 olmadan oraya yazıyoruz onaylanmasını bekliyoruz mesaj biraz GeV gelebilir voxoxa bekleyin eğer mesaj bekleme suresi biter beni ara bolumu gelirse beni ara deyin whatsap arar söyler kodları bir şey anlamazsaniz söylediğinden İngilizce olucak çünkü kapatın voxoxun mesaj bölümüne geçin genelde o aramadan sonra geliyor mesaj orda yazan kodları girin ve artik +1 ki amerikan somoa kaynaklı bir numaraniz var
dipnot: voxoxda size bir dolarlık arama turai vericek yani +90 alan kodunu girerek istediğiniz numarayla bir dolarlık konusabilirsiniz bu programın size hediyesi ve tamamen ücretsiz

• Beğen
Tepkiler: kanat_58

kanat_58

kanat_58

Üye
Teşekkürler bilgi için güzel paylaşım emeğine sağlık başarıların devamını dilerim

• Beğen
Tepkiler: vusta01
incimsi01

incimsi01

Üye
    Konu Sahibi
sağolsun hocam

HalfEvil333

Üye
İngilizcesinden anlamazsanız ilk yapmanız gereken İngilizce öğrenmek :)

• Beğen
Tepkiler: vusta01
incimsi01

incimsi01

Üye
    Konu Sahibi
bana gore en zor olan şey o assada

Üst Alt