Whatsapp'ın windows phone için yeni güncellemeleri yolda

• 5 Nisan 2013
  • 1420 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Whatsapp bütün platformlarda populer olan mesajlaşma uygulaması.Geçtigimiz günlerde aldıgı güncelleme ile kullanıcıların bir nebze de olsa begenisini kazanan uygulama ortaya çıkarılan iki adet beta güncellemesindeki yeniliklerle adından sıkça söz ettirecege benziyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

Özelliklere gelince:

Yeni Smiley Listesi
    windows phone7.8 için geniş live tile
    daha hızlı uygulama başlatma(2.747 saniye)
    hata düzeltmeleri(içerigi bilinmiyor)

2.9.6 ve 2.9.7 BETA sürümleri belki istekleri tam olarak karşılayacak düzeyde olmasa da gözle görülür geliştirmeler oldugu da gerçek.Güncelleme yayaınlandıgında tabi ki yine maxicep.com sayfalarından sizlere ilk bildiren olmaya devam edecegiz.

Yazan: papakudioflu
    nanotex, musicianfaruk, yşm ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Bende bu aralar her şeyde bildirimler zamanında geliyor. Maşallahı var, artık iyice bomba olacak gibi bu iş. Teşekkürler.

3. Demek ki dediğimi kale almışlar. Mesaj atmıştım üreticisine smile lar diğer platformlardaki gibi olsun diye .

4. Güzel haber için teşekkürler dostum. :oke:

5. Güzel haber... umarım arkaplan da gelir. Çok talep var

6. Haber için teşekkürler ali kemal abi çok olmasada arada resim göndermek amacıyla kullanıyorum işe yarıyor :oke:

Bana hiç bir bildirim gelmiyor.Haberdar etmesi için gereken seçeneklerde işaretli ama gelmiyor acaba mağazada ki program güncellemeri için bir bildirim gelmiyor mu?

7. Bildirimlerde çok sorun var ve uygulama açılırken donuyor bazen umarım o sorunları gidermişlerdir. ve bildirimler hala ingilizce geliyor

8. Bildirimler bana da geliyor sürekli pek Bi sıkıntı yok :hmmm

9. Bana cevap olarak yazmışlar smilelarıb düzeltileceğini

10. senin dediğini yapıyorlar galiba şu subway surffersı yazan kiloo gamesede bi mail çaksana :D

11. Çakarız canını yidiğim sen iste

12. Yazdım bekliyorum şimdi

13. hadi hayırlısı baalım kiloo duy sesimizi :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/12/2018 - 02:42