Whatsapp'ın windows phone için yeni güncellemeleri yolda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Whatsapp'ın windows phone için yeni güncellemeleri yolda

Whatsapp bütün platformlarda populer olan mesajlaşma uygulaması.Geçtigimiz günlerde aldıgı güncelleme ile kullanıcıların bir nebze de olsa begenisini kazanan uygulama ortaya çıkarılan iki adet beta güncellemesindeki yeniliklerle adından sıkça söz ettirecege benziyor.

Özelliklere gelince:

Yeni Smiley Listesi
windows phone7.8 için geniş live tile
daha hızlı uygulama başlatma(2.747 saniye)
hata düzeltmeleri(içerigi bilinmiyor)

2.9.6 ve 2.9.7 BETA sürümleri belki istekleri tam olarak karşılayacak düzeyde olmasa da gözle görülür geliştirmeler oldugu da gerçek.Güncelleme yayaınlandıgında tabi ki yine maxicep.com sayfalarından sizlere ilk bildiren olmaya devam edecegiz.

• Beğen
Tepkiler: nanotex, musicianfaruk, yşm ve 1 kişi daha

PureFood

PureFood

Üye
Bende bu aralar her şeyde bildirimler zamanında geliyor. Maşallahı var, artık iyice bomba olacak gibi bu iş. Teşekkürler.

pirenuri

pirenuri

Üye
Demek ki dediğimi kale almışlar. Mesaj atmıştım üreticisine smile lar diğer platformlardaki gibi olsun diye .

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Güzel haber için teşekkürler dostum. :oke:

nanotex

nanotex

Üye
Güzel haber... umarım arkaplan da gelir. Çok talep var

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Haber için teşekkürler ali kemal abi çok olmasada arada resim göndermek amacıyla kullanıyorum işe yarıyor :oke:

Bende bu aralar her şeyde bildirimler zamanında geliyor. Maşallahı var, artık iyice bomba olacak gibi bu iş. Teşekkürler.

Bana hiç bir bildirim gelmiyor.Haberdar etmesi için gereken seçeneklerde işaretli ama gelmiyor acaba mağazada ki program güncellemeri için bir bildirim gelmiyor mu?

nanotex

nanotex

Üye
Bana hiç bir bildirim gelmiyor.Haberdar etmesi için gereken seçeneklerde işaretli ama gelmiyor acaba mağazada ki program güncellemeri için bir bildirim gelmiyor mu?
Bildirimlerde çok sorun var ve uygulama açılırken donuyor bazen umarım o sorunları gidermişlerdir. ve bildirimler hala ingilizce geliyor

alical33

alical33

Üye
Bildirimler bana da geliyor sürekli pek Bi sıkıntı yok :hmmm

pirenuri

pirenuri

Üye
Bana cevap olarak yazmışlar smilelarıb düzeltileceğini

pirenuri

pirenuri

Üye
Yazdım bekliyorum şimdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt