İstek Whatsapp yardımmmmm

Sponsorlu Bağlantılar

westlinepink

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp yardımmmmm
Arkadaşlar çok önemli bir sorum var lütfen bilgilendirir misiniz. Sabah whats'ıma girmek istediğimde '' whatsapp tek telefonda kullanılabilir lütfen numaranızı doğrulayın '' iletisiyle karşılaştım. Numaramı doğrulayınca whatsappım yeniden geldi mesajlarımla birlikte.. Sorun şu ; biri whats'ıma girmeye mi çalıştı ? Bunu yapacağından çok emin olduğum biri var mesajlarıma ulaşmış olabilir mi ? Neden böyle bir doğrulama mesajıyla karşılaştım ? Whatsımı ele geçirmeye mi çalışıyorlar ? lütfen bilgilerinizi paylaşır mısınız çok acil.. Şimdiden teşekkürler

sado46

Üye
birisi girmeye çalışmış.

westlinepink

Üye
    Konu Sahibi
peki girebilmiş midir ? nasıl emin olabilirim ? girdiyse bile nelere ulaşmış olabilir ?

sado46

Üye
Sanmam... Telefona kod geliyor. Sizin numaraniza gelmesi lazım. Öyle bir kod aldınız mı?

westlinepink

Üye
    Konu Sahibi
hayır kod almadım . whatsı açmaya çalıştığımda numaramı doğrulamam konusunda uyarı yazısı çıktı.. nette yaptığım araştırmalar sonucu insanların başkalarının msjlarına ulaştığını öğrendim ama emin olmak istiyorum bu şekilde mi oluyor ?
Bir şey daha sormak istiyorum. Whatsapp msj yedeklemesi yapıyor bilindiği gibi. Ama yedeklenen msjlar benim telefonumda yani sd kartında duruyor. Bu kişi msjlarıma ulaşsa dahi sildiğim msjlara yedeklerden ulaşabilir mi ? bazen whatsa girdiğimde msj geçmişiniz bozuk yeniden yüklemek ister misiniz diye ileti çıkıyordu ama bu başka telefon için geçerli olur mu ?

sado46

Üye
Hayır mesajlarınıza ulaşamaz

westlinepink

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp hesabımı sildim ... güvenilirliğinden emin olabilir miyim acaba ? Girmeye çalışıp da başarısız oldu anladığım kadarıyla. Cevabınız için çok teşekkür ederi zaman ayırdınız

sado46

Üye
Rica ederim...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
sim kartını çıkartmışsan ondanda olabilir sanırım, iphone4 cihazımda öyle oluyor

sLeepLe

sLeepLe

Üye
başka bir telefonda whatsapa sizin numaranız yazılmış ve size öyle bir mesaj gelmiş kod olmadan giremez diye biliyorum

Üst Alt