WhatsApp v.2.06(73)

Sponsorlu Bağlantılar

suivant

Üye
N73 telefonuma uygulama mağazasından yükledim. Gerçekten güzel hazırlanmış. Hide derseniz gizleniyor ve mesaj gelirse açılıyor. İlla ki kapat dedikten sonra gelen ekranı No diye geçmek lazım tam kapatmak için. Fakat arka planda çalışmak programın amacı zaten. 2 günde sadece bağlantılarla 1 mb civarı veri harcamış bilginize.

• Beğen
Tepkiler: akdemir

sofualanli

sofualanli

Üye
N73 telefonuma uygulama mağazasından yükledim. Gerçekten güzel hazırlanmış. Hide derseniz gizleniyor ve mesaj gelirse açılıyor. İlla ki kapat dedikten sonra gelen ekranı No diye geçmek lazım tam kapatmak için. Fakat arka planda çalışmak programın amacı zaten. 2 günde sadece bağlantılarla 1 mb civarı veri harcamış bilginize.

N73 e yüklerken hata variyor "too old phone " gibi bir hata... siz nerden yüklediniz nasıl yükldiniz biraz anlatır mısınız

yence06

yence06

Üye
ellerine saglık

omr_cakmak

Üye
teşekkürler.

Silinen Üye 1908567

Silinen Üye 1908567

Kapalı Hesap
teşekkürler

ertugrul43

Üye
kardeş oviden close whatsappı indirebilirsin o zman kapanıyo :)

akuma3636

Üye
teşekkürler..

riva_fora

Üye
sağol

fevzi95

Üye
link nerede ?

caferix

Üye
tesekkurler

sefer002

sefer002

Üye
saol

Son düzenleme:

ledolevent

Üye
Sagol

brktkn

Üye
Sağol

akdemir

akdemir

Üye
tskkr

süperdodocuk

Üye
WhatsApp çeşitli platformlarda çalışan bir internet üzerinden mesajlaşma programıdır. Symbian, Android, Windows Phone, Meego, iOs, Blackberry OS ve S40 desteği vardır.

Telefon numaranız ile çalıştığı için sizi arayanlar rahatlıkla bulabilir. İlk yıl kullanım ücretsizdir.

Sizde WhatsApp'e geçerek Sms ücretinden kurtulabilirsiniz.

İyi Kullanımlar :oke:
kardeş whatsapp meego için yok

fatihemre.

Üye
WhatsApp çeşitli platformlarda çalışan bir internet üzerinden mesajlaşma programıdır. Symbian, Android, Windows Phone, Meego, iOs, Blackberry OS ve S40 desteği vardır.

Telefon numaranız ile çalıştığı için sizi arayanlar rahatlıkla bulabilir. İlk yıl kullanım ücretsizdir.

Sizde WhatsApp'e geçerek Sms ücretinden kurtulabilirsiniz.

İyi Kullanımlar :oke:
Nereden indiriyoruz acaba. Bulamadım da?

degusadegusa

Üye
tşk

degusadegusa

Üye
tskkr