Whatsapp uygulaması hakkında sorularım var..

Sponsorlu Bağlantılar

PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp uygulaması hakkında sorularım var..
merhaba herkese bu whatsapp ücretsiz midir beyler bayanlar ?
internet paketim yok, evde wifiden giriyorum internete, bi de ilk yıl bedavaymış aydınlatırsanız sevinirim..

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
İnternet yardımıyla mesajlaşmayı sağlayan popüler bir program.Onu kullananlara atabiliyosun mesajları.Ben çok sevmedim

devil1903

devil1903

Üye
Aynı uygulamayı kullanan kişilerle ücretsiz mesajlaşıp resim video ses vb. gönderebileceğin bir program, whatsapp telefona kurulduğunda kendini boota atıp telefon kapanıp-açılınca internet bağlantısı gerçekleştirir. Sürekli evde kalırsan problem değil fakat wi-fi'nin çekmediği biyere gittiğinde diğer bağlantı yöntemlerine (3g, gprs, wap) otomatik olarak başvurup internete bağlı kalır. Oda kontörlerinin yavaş yavaş erimesine sebep olur. Normalde sürekli bağlı kalsa bile msj gelmediği sürece 24 saat boyunca kb'ları geçmeyen bi tüketimi olur.

Benim telefonumda da yüklü internet paketimde var fakat ben kill me programı ile whatsappı kapatıyorum. Böylece internet bağlantısı kesilmiş oluyor. Bu yöntemle kullanırım dersen güzel bir uygulama...

PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
sağolun beyler,
sadece onu kullananlara atıyoruz yani ? benım rehberde 1 kişide var bu program :D
tamam internet paketi yaparım o zaman yeterki tl'ler gitmesin :) ramblowlada kapatırım kapanmazsada silerim.
ilk 1 yıl ücretsizmiş hiç tl almıyo galiba ?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
bide ben deneyim şu whatsapp i

PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
bende denicem bakalım

Mert045

Mert045

Üye
Arkadaşlar whatsapp kontor olmadığı zaman ücretsiz ama olunca gidiyor. Ve sürekli asla planda çalışıyor kapatamıyorsun ram den 15-20 mb kullanıyor.

• Beğen
Tepkiler: PureFood

n-70

Üye
uygulama ilk yıl bedava , ilk yıldan sonra kullanmak isterseniz yıllığı 1.99 $ . Internet paketiniz olduğu sürece uygulamanın özelliklerinden bedava yararlanabilirsiniz . Rehberinizde kayıtlı olan ve programı kullanan kişilerle iletişim kurabiliyorsunuz . Şu an kullanıyorum

• Beğen
devil1903

devil1903

Üye
sağolun beyler,
sadece onu kullananlara atıyoruz yani ? benım rehberde 1 kişide var bu program :D
tamam internet paketi yaparım o zaman yeterki tl'ler gitmesin :) ramblowlada kapatırım kapanmazsada silerim.
ilk 1 yıl ücretsizmiş hiç tl almıyo galiba ?
Ramblowla kapatamazsın o sadece ana menüyü kapatır, zaten onuda kendin programda iken seçenekler menüsünden çıkış diyerek yapabiliyorsun. İnternet bağlantısınıda kesmen için gelişmiş bir taskman kullanman gerekir. bende bu işlemi kill me ile yapıyorum. Birde her telefonu kapatıp açtığımda açılmasını önlemek için netqin antivirüs yükleyip açılışta internete bağlanmasını engelledim. İhtiyacım olduğunda programı açıp kullanıp işim bittiğinde kapatabiliyorum.

• Beğen
PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
Ramblowla kapatamazsın o sadece ana menüyü kapatır, zaten onuda kendin programda iken seçenekler menüsünden çıkış diyerek yapabiliyorsun. İnternet bağlantısınıda kesmen için gelişmiş bir taskman kullanman gerekir. bende bu işlemi kill me ile yapıyorum. Birde her telefonu kapatıp açtığımda açılmasını önlemek için netqin antivirüs yükleyip açılışta internete bağlanmasını engelledim. İhtiyacım olduğunda programı açıp kullanıp işim bittiğinde kapatabiliyorum.
çok iyiymiş kardeş yaptığın da benim tel hackli değil :D daha doğrusu ofwye geri döndüm :) hackle de uğraşmadım daha.

----------Eklendi @ 15:00:59 ---------- Yazıldı @ 14:59:38 ----------

Arkadaşlar whatsapp kontor olmadığı zaman ücretsiz ama olunca gidiyor. Ve sürekli asla planda çalışıyor kapatamıyorsun ram den 15-20 mb kullanıyor.

işte bunu merak ediyordum, arkadaşta kontör yok ama kullanıyor, bende dün 1,50 tl yedi farkında olmadan gitti tl ler :D güzel program kullandım kaldırdım hemen internet paketim yok :D

ozzytaste

ozzytaste

Üye
Güzel bir program, netqin ile kapatabiliyorsun...

amerty95

amerty95

Üye
ben başka bir şey soracağım, bu programı hafıza kartına yüklemenin bir yolu yok mu? 6 mb kullanıyor ve bu da benim telefon hafızam için çok büyük, oviden setup'ını indirdim hafıza kartına kurmak için ama telefondaki programı kaldırmaya çalıştığım zaman işlemi yapmak için yeterli hafıza yok diyor: yani iki arada bi derede kaldım arkadaşlar lütfen yardım edin

Üst Alt