whatsapp symbian program açılmıyor version 2.16.9 yardım lazım


hiddenman34

Üye
    Konu Sahibi
nokia N79 (symbian) telefonumda whatsapp son güncellemesi var program gözüküyor fakat açılmıyor. yardım edebilecek bir arkadaş var mı ?
 

Benzer Konular

asporulti
Cevap
11
Görüntüleme
236
tuna200
Nuru TaşDemir
Cevap
7
Görüntüleme
237
gonyalı
Nuru TaşDemir
Cevap
7
Görüntüleme
203
Nuru TaşDemir


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt