WhatsApp+ Reborn 0.10 Base 2.11.378 Anti Ban ROOT GEREKLİ

Sponsorlu Bağlantılar

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp+ Reborn 0.10 Base 2.11.378 Anti Ban ROOT GEREKLİ
WhatsApp Reborn 0.10 Base 2.11.378 Anti Ban ROOT NEEDED (Enabling Seeing Others' Last Seen in Offline Mode)

OFFLINE İKEN DİĞERLERİNİN SON GÖRÜLMELERİNİ GÖRÜN
Niçin bu sürümün numarası 0.10?
*Eski altındır. Bu versiyon çok eski sürüm olan 2.11.378 ile yapıldı.
*Çoğu insan Kendi son görülmesi gizli iken diğerlerinin son görülmesini görmek ister
*Due to BAN WAVE some who were on previous WA+ 6.27 got banned so here is the ANTIBAN version

Not: Bu sürüm normal WhatsApp Plus/Whatsapp Reborn apk değil. Bu yüzden diğer insanların son görülmeni görmesi önemli değilse tavsiye edilmez.

Features of This Whatsapp Reborn :
* HIDE LAST SEEN Online Status Blue Ticks Double Tick
* Apply and make themes of your choice
* Immersive mod for 4.4+ devices
* Change icon notification color
* Upload PHOTOS and VIDEOS with no compression
* Maximum upload size to 30 MB
* Material Design
* And much much more try and Experience yourself
Reborn's HIDING Last Seen WA's Turning Off Last Seen
Others Can See ur Last Seen (LS) Others Can't
YOU can see others' LS YOU can't
Others won't know if you hide last seen They will know that u've turned off ur LS
U can go Online/Offline via Widgets No Such OSMness available
Has Much More Other OSM Features Simple old UI & Features are there
Hide Last Seen button on main screen Settings/account/privacy/turn off lastseen

Features of this mod
*1st on Net
*Ads Removed
*Material design implemented
*Themed Pure Black instead of grey

Changelog :
*Enabled in-app update specially for this 2.11.378 base updates
*No Ban anymore , Anti Ban version it is
*Themes are working again

LINK:
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Arkadaşlar ben aracıyım bir sorun olursa sorumlu değilim bunu bilerek kurun lütfen.

Son düzenleme:

jeliboncocuk

Üye
şimdi bunu mu kuralım yoksa 1.0 mı ? ben anlamadım :S... Paylaşım için tşklr.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

yalandunya3535

Üye
konuyu türkçeye çevirebilecek arkadaşlar varsa çok daha saglıklı olur düşüncesindeyım..paylaşım için teşekkür ederim ayrıca

• Beğen
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
şimdi bunu mu kuralım yoksa 1.0 mı ? ben anlamadım :S... Paylaşım için tşklr.

konuyu türkçeye çevirebilecek arkadaşlar varsa çok daha saglıklı olur düşüncesindeyım..paylaşım için teşekkür ederim ayrıca
Bu sürümde sadece kendiniz offline iken diğer kişilerin son görülmesini görebiliyorsunuz.
Diğer sürümde ayarları yaptıktan sonra karşı taraf size mesaj attığında isterseniz tek çentik isterseniz çift çentik isterseniz mavi çentik görebiliyor. mesela ben diğer sürümü kurdum. mesajları okumama rağmen karşı tarafta tek tik gözüküyor.
geliştirici bu ikisini tek sürümde birleştirememiş malesef

jeliboncocuk

Üye
Bu sürümde sadece kendiniz offline iken diğer kişilerin son görülmesini görebiliyorsunuz.
Diğer sürümde ayarları yaptıktan sonra karşı taraf size mesaj attığında isterseniz tek çentik isterseniz çift çentik isterseniz mavi çentik görebiliyor. mesela ben diğer sürümü kurdum. mesajları okumama rağmen karşı tarafta tek tik gözüküyor.
geliştirici bu ikisini tek sürümde birleştirememiş malesef

Ahh bu olmadı benim sevdiğim en önemli 3 özellik aynı yerde yok :(... Kararsız kaldım ama galiba 1.0 daha iyi olur.

• Beğen

reha431

Üye
Teşekkürler

• Beğen

Eryas35

Üye
son görülmesi kapalı birinin son görülmesini görebilir miyiz bu uygulama ile ?

• Beğen
SercanCANTANK

SercanCANTANK

Üye

ben böyle bir sorun yaşadım.

• Beğen
lazye

lazye

Üye
Rootsuz yok mu

SercanCANTANK

SercanCANTANK

Üye
ROOT bence bir telefonun olmazsa olmazıdır. garantiyi sorun etmiyorum diyorsan mutlaka rootla derim.

SercanCANTANK

SercanCANTANK

Üye
Yine rootla derim. Kısıtlı kullanıma Hayır. :)

mugemugemuge

mugemugemuge

Üye
Benim telim rootlu ben de sürüm kullanım süresi dolmuştur hatası aldım. Güncel bir link verebilir misiniz?

turkishield

turkishield

Üye
rebornun son sürümü 1.50dir

mugemugemuge

mugemugemuge

Üye
1.50 yükledim kullanıyorum şuan . Fakat çevrimdışı iken kişilerimin son görülme zamanını göremiyorum. Aslında aradığım oydu.

turkishield

turkishield

Üye
1.50 yükledim kullanıyorum şuan . Fakat çevrimdışı iken kişilerimin son görülme zamanını göremiyorum. Aslında aradığım oydu.
uygulamayı öldür deyip sonlandırdıktan sonra girince kısa bi süre son görülmeyi görebiliyorum ben.her zaman böyle yaparım

mugemugemuge

mugemugemuge

Üye
Ben sürekli çevrimdışı takılmak istiyorum 6.27 sürümünde son görülme zamanı görülüyordu çevrimdışı iken fakat banlandım. Yok mu ya antiban özelliği olup çevrimdışı halde iken kişilerimin son görülme zamanını gösteren bir sürüm . Rootladım reborn da bir işe yaramadı .

• Beğen
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Ben sürekli çevrimdışı takılmak istiyorum 6.27 sürümünde son görülme zamanı görülüyordu çevrimdışı iken fakat banlandım. Yok mu ya antiban özelliği olup çevrimdışı halde iken kişilerimin son görülme zamanını gösteren bir sürüm . Rootladım reborn da bir işe yaramadı .
bu işte dediğin sürüm

mugemugemuge

mugemugemuge

Üye
Telim rootlu olduğu halde bu sürüm kullanım süresi dolmuştur hatası veriyor. Şu an 1.50 yükledim bunda da çevrimdışı takılırken kişilerimin son görülme zamanını göremiyorum..sorunumu çözemeyeceğim anlaşılan. Teşekkür ederim. Aynı şeyleri tekrar tekrar yazıyorum elde var sıfır...

• Beğen

Üst Alt