What'sApp mı Nimbuzz mu

• 21 Eylül 2012
  • 1126 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba maxidaşlar. Başlıkta da sorduğum gibi Hangisi daha kullanışlı kullananlar yardımcı olur musunuz. Ya da bunlardan daha kullanışlı olanı var mı ? Face twitter yok sadece windows live messenger'i kullanacağım.

Yazan: CABBAR
  2. bana göre nimbuzz daha iyi

3. ikisinide bilmiyordum ilk vatsap ı öğrendim o yüzen vatsap

4. Tabi ki nimbuzz :D

5. Bugün Nimbuzz'u indirdim kullanıyorum da What'sApp nasıl daha mı iyi diye merak ediyorum. Kullananlar nimbuzz'un artıları neler ?

6. nimbuzz'da hem nimbuzz kişileriyle konuşabilirsiniz hemde sosyal ağlardaki arkadaşlarınız ile konuşabilirsiniz. tweet atabilirsiniz. whatsapp'ta sadece whatsapp kişileriyle konuşabilirsiniz. ben ikisinide kullanıyorum.

7. Ben Nimbuzz derim, hatta fring daha da başarılı, symbian'da tek görüntülü görüşmeyi destekleyen, chat, voip ve diğer sosyal ağlara entegre oluşu ile bir adım öndedir ... Whatsapp sadece mesajlaşmaya yarar ama acayip PİL canavarıdır ...

8. Bende nimbuz derim nimbuzda en çok kullanılanlar facebook msn google talk yahoo twitter gibi hesaplarını aynı anda gösteriyor e bunlardan birini kullanmayan tc vatandaşı yok gibi :)

whats app sadece kendisini kullanan kişileri gösterir pil canavarı olduğu da cabası çaresi de bu uygulama ile devre dışı bırakılabilir. http://www.maxicep.com/maxipda-turk...symbian-3-unsigned-turkce-maxipda-693572.html

9. Bende nimbuzz kullanıyorum ilginize ve yardımınıza teşekkürler :)

10. whatsapp derim. Daha evrensel sonuçta her telefonda bulabilirsiniz :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 14:39